Přejít na obsah

MONTÁŽ COUVACÍ KAMERY


Doporučené příspěvky

je tady o tom hodně musíš hledat!!!

V tom případě si sypu popel na hlavu a prohlašuji, že s tímto fórem asi neumím zacházet. Pokud zadám "couvací" nebo "kamera", tak mi vyjedou maximalne couvací senzory a nebo veci, ktery jsou fulltextem (tam nic neni) a nebo se třeba řeší, jak zapojit přes slučovač. Mě ale zajímá, jestli musim sundat nárazník a jak, jak protáhnout kabely a jak díru zpětně zaslepit, aby tam neteklo, jestli to mam zapojit na zpatecku, aby kamera nefungovala zbytečně nepřetržtě atd. To jsem tu nikde nenašel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle mě taky zajímá. Mě by se líbila kamera co se montuje do rámečku spz, ale nevim jak s kabeláží. Jinak co vim tak se to spínání dá připojit na žárovku couvacího světla.

Já jsem si to myslel - s tim světlem zpátečky ;-)

Jinak můžu odprodat tu klasickou malou do nárazníku, ale vim i o tehle, co máš na mysli...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...no odstrojení se nevyhneš ;) kameru spíná +12V ze zpátečky.Musíš mít ale i monitor co má stranové otočení obrazu.To by ale u většiny dnes prodávaných monitorů neměl být problém.

...ještě malá drobnost...kamera by měla mít co nejnižší min. osvětlení popřípadě IR světlo.Mám jednu v nabídce, která má velikost pouze 19,5mm a její montáž je vhodná pod SPZ kde zabírá zhruba 80%.Pro osvit v noci postačí světlo couvacích světel.Z této kamery jde už otočený obraz.

post-845-1202571977_thumb.jpg

post-845-1202571996_thumb.jpg

Editováno: , autor: fancarhifi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...no odstrojení se nevyhneš ;) kameru spíná +12V ze zpátečky.Musíš mít ale i monitor co má stranové otočení obrazu.To by ale u většiny dnes prodávaných monitorů neměl být problém.

...ještě malá drobnost...kamera by měla mít co nejnižší min. osvětlení popřípadě IR světlo.Mám jednu v nabídce, která má velikost pouze 19,5mm a její montáž je vhodná pod SPZ kde zabírá zhruba 80%.Pro osvit v noci postačí světlo couvacích světel.Z této kamery jde už otočený obraz.

za kolik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...