Přejít na obsah

prasklý vyfuk


Jirka Eisman

Doporučené příspěvky

čau mam takovy problem ruplo mi sberne vyfukove potrubi na skoda octavie 1,6benzin 55kw rok 98 mam problem ho sehnat na vrakarne novy stoji 5800.-i vic neoriginal 4,500.- nesel by tam z jineho auta treba felicie 1,6 nebo golf 4 nevite nekdo co stim dik Jirsa

icetea87@seznam.cz

Kdybys hledal, tak najdeš že to stačí zavařit elektrodama na litinu s cenovkou max do 100Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čau mam takovy problem ruplo mi sberne vyfukove potrubi na skoda octavie 1,6benzin 55kw rok 98 mam problem ho sehnat na vrakarne novy stoji 5800.-i vic neoriginal 4,500.- nesel by tam z jineho auta treba felicie 1,6 nebo golf 4 nevite nekdo co stim dik Jirsa

icetea87@seznam.cz

Mě ruplo taky a nakonec jsem dal origo nový, je v těch namáhaných místech zesílené, vaření jsem zavrhl protože svar bude držet, ale rupne to vedle jak se to vyhřeje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...