Přejít na obsah

Brzdenie pri pomalej jazde, kopance do pedalu - ABS


Snooori

Doporučené příspěvky

Caute hosi v posledom case, asi tak mesiac sa mi stava, teda nie stava ale je to stale, ked idem dajme tomu do 20-30 a brzdim len zjemna tak auto kope do brzdoveho pedalu ako dive, a ked idem rychlo a brzdim tak to je normalne az pokym zas nepride na tych 30 a zacne kopat az pokym nezastane, kde by mohol byt problem? Platnicky, alebo nieco z brzdami, alebo nebodaj porucha ABSu? Auto je Fabia 1.2 HTP 47 kW z ABS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Caute hosi v posledom case, asi tak mesiac sa mi stava, teda nie stava ale je to stale, ked idem dajme tomu do 20-30 a brzdim len zjemna tak auto kope do brzdoveho pedalu ako dive, a ked idem rychlo a brzdim tak to je normalne az pokym zas nepride na tych 30 a zacne kopat az pokym nezastane, kde by mohol byt problem? Platnicky, alebo nieco z brzdami, alebo nebodaj porucha ABSu? Auto je Fabia 1.2 HTP 47 kW z ABS

ano to se děje, už jsem to taky řešil, děje se to přesně jak píšeš a jedeš po hrbaté cestě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, taky se mi to stavalo na sluzebni fabii, zkoncilo to u dvou nehod a prodejem auta po roce co s tim na Jarove nedokazali nic udelat. Tvrdili ze je to normalni jev a ze je to daný nizkou vahou motoru... Ale normalni to urcite neni, ve firme je nekolik stejnejch fabii a delala to jen tahle...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
Sa zacinam bat ze to budu cidla ABS, vytiahol som poistku a auto brzdi normalne len co ja viem troska hlucnejsie....

Nevim jestli je to ještě aktuálni ale ja měl podobnej problem a nakonec bylo vadné čidlo ABS v jednom kole - zajeď na VAG a tam se to vypiše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...