Přejít na obsah

Co takhle nějaký spolek na Kolínsku


Doporučené příspěvky

lukáši jo trénink to byl asi no :D jen vim že minimálně měsíc nejdu na zábavu ani nikam kalit :D

pánové kapku mimo téma :) mám si koupit 17" pegasusy a nebo 17" zenity??? co myslíte že se bude k tomu autu vícero hodit. mám možnost koupit jak ty tak ty ale nevim jaky :D dík za rady :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě: jestli Pegasus nebo Zenith? - tak bych volil Zenith. Pro: více decentnějších paprsků. Pegasusy jsou na můj vkus takový humpolácký a bez nápadu. No moc jednoduchý, ale v jednoduchosti je síla (nebo kýla?) :kol-28:

Já než jsem šel do Pallasů tak jsem taky pár týdnů přemítal kde co. Spíš jsem se díval po kolách Scouťáckých-Proteus. Pak jsem náhodně narazil na ty Pallasy a řekl bych že tam seděj. :kol-45:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove tak jak ten sraz??? Mam 2 mista vzdadu volny. Zatim sme jen dva. Ja a kamos. Kdo by chtel jet dal??? Jen byste museli prijet k nam a od nas by se jelo jednim autem. Kdyz se nikdo neozve budu brat nejaky devcici nejspis :-)

Editováno: , autor: Pepik90
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já nejedu.něco mi do toho přišlo

EDIT po kolínsku jezdí další barevná varianta jako mam já,takže až budete chtít vybrzdit černou fabku,tak bacha,,,,,třeba nebude mít takové pochopení jako já :D

Editováno: , autor: azriel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...