Přejít na obsah

Mimonske letiste 2.3.2008


Doporučené příspěvky

Tak to presunem na tu 11hod? :)

Rano v osm bych sem zasel kouknul na pocasi, webkamery, forum a rozhodl se.... :)

Jako takhle bych to udelal ja ;) ... bud si reknem jedem, nebo to presunem na pristi vikend. Btw, Doli je na tebe nejake ICQ ?

Editováno: , autor: MichalF
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před chvílí jsem se vrátil domů a prakticky celej den jsem strávil v autě. Byl jsem 2x v Praze a taky v Německu a je to všude stejný a pěkně na hovno. Ráno jsem v Praze chytil takovou bouřku s kroupama, že jsem musel téměř zastavit a teď navečer cesta z Prahy byla úplně nejhorší, protože začalo foukat ještě víc. Jinými slovy, nelámal bych to přez koleno a odložil na lepší časy. Já chápu, že se leckdo těšil, já docela taky, ale sedět někde v hospodě můžu i u nás v ulici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vstávám v 8:50 do 9:40 koukám na ČT1 na Území bílých králů. Pak zapnu PC a juknu sem a chci tady vidět na prvním postu ANO jedese nebo NE nejede se lol

a sraz bude nebo nebude v tolik a tolik tam a tam. Mám to kousek, když bude - dorazím. Když nebude převalím se na druhý bok a spím dál. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych taky byl pro ze se to presune treba na 12 a rano do 9 by sem kazdej dal jasnou odpoved jestli jede nebo ne a co jsem tak koukal na par predpovedi tak se zhruba schodujou ze tak mezi 10 a 11 by uz melo bejt polojasno bez srazek az do pozdejsich odpolednich hodin

Editováno: , autor: Štěpán Suchánek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak jsem psal, na ČT1 po sedmé hod. říkali, že zítra se má dnešek v podstatě opakovat a že má přijít ještě nějaká následná fronta s obdobně silným větrem..jinak tady pořád prší.

Já osobně bych navrhoval akci třeba o týden nebo dva posunout, ať se nemusí vše řešit v takovém fofru a na poslední chvíli..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nevím ale přijet tam a sedět v hospodě je podle mě nesmysl.Uvidíme ráno ale dnes to byl mazec.Kousek od nás to odneslo střechu na baráku-bylo to ve zprávách a já jen doufám,že to skončilo.

..nikdo nerika ze chcem sedet v hodpode... ale vcera taky bylo u nas pocasi ok, tak nevim proc by treba nedele nemela vyjit, a kdyz nevyjde tak se holt neda nic delat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem se ted trochu projet a na volnem prostoru to s mym autem uz docela lomcovalo (okolo hazmburka)

Priznam se, ze nejvic jsem se tesil na pokec nad konkretnimi krasnymi auty a to v tomhle vetru jde dost tezko myslim. Preci jen znam tady z fora spis auta, nez lidi osobne...

Je mi to lito, tesil jsem se moc, ale prijel bych jen za predpokladu, ze rano fakt bude luxusni pocasko, v coz neverim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem se ted trochu projet a na volnem prostoru to s mym autem uz docela lomcovalo (okolo hazmburka)

Priznam se, ze nejvic jsem se tesil na pokec nad konkretnimi krasnymi auty a to v tomhle vetru jde dost tezko myslim. Preci jen znam tady z fora spis auta, nez lidi osobne...

Je mi to lito, tesil jsem se moc, ale prijel bych jen za predpokladu, ze rano fakt bude luxusni pocasko, v coz neverim...

..kdyz v to nebudes verit tak se to nestane ..uz me serou ty vase pesimisticky keci, nechte tomu volnej prubeh, dobrou,...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...