Přejít na obsah

NOVÝ SRAZ LETIŠTĚ MIMOŇ


Doli

Doporučené příspěvky

tak zase tolik jasný to neni, má být polojasno, a tady na severu prosvicuje slunce a silnice jsou suché, když se nás ráno sejde dost na to aby se jelo, tak pojedu a louže cestou nebo pár kapek mi teda určitě nevadí, ty si musíš počkat až na srpen, to možná bude předpověď bez deště a bez kaluží lol

no jo, ty už ses prostě rozhod a nezastavěj tě ani padající hovna s hákama lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja osobne bych byl taky pro to,aby se to nehrotilo..Rad bych vas vsechny videl a poznal novy lidi,ale za kazdou cenu..Prijde mi,ze kdyby se to takhle hrotilo a lamalo pres koleno,tak se bude kazdou chvili neco organizovat a pak to lidi prestane bavit..

Nicmene mozna po obede budu mit aktualni foto z letiste.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A už je to tady...historie se opakuje...opět špatné počasí, opět dva tábory a tentokrát se k tomu navíc ještě přidaly velikonoce, což třeba taky někoho ovlivní...já sem se obával celou dobu, že to tak dopadne a bohužel taky jo...možná by opravdu nebylo od věci to posunout někam, kde budou podmínky výrazně příznivější :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SKAJA: to taky není špatný nápad. Zítra mají sraz i z FeliciaKlubu v HK (přihlášeno 89 aut). Dobříš už je bohužel v soukromých rukou, ale co třeba Milovice? Nebo vezměte rodiny na velikonoční výlet na Karlštejn, pošlete na hrad a my pokecáme na docela velkým parkovišti.. auta ale protáhnete maximálně na místních okreskách.

Editováno: , autor: ViktorMPI
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolafa: ja ti klidne napisu. Jak dlouho to potrebujes vedet predem? Ja budu koukat na net kolem 8:00 rano, kdy se budu muset rozhodnout jestli pojedu nebo ne... Mam preci jen letnaky a nechci to nejak hrotit. Do te osmicky bych potreboval vedet jestli se jede nebo ne - pac jet zbytecne 150 km tam a 150 km zpet se mi opravdu nechce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda když to tak čtu, tak si říkám, že by Doli měl tento topic přejmenovat na předpověd počasi pro Mimoň na 22. března... :smich:

Taky nechápu proč to tolik uspěcháváte, není to ani měsíc co se dělal stejnej sraz a už se chcete srážet znova... proč se to nenapálnuje třeba až na konec dubna?

Je sice pěkné že ti kteří bydlí kousek od Mimoně napíšou, že jsou cesty suché, ale pokud někdo chce dojet z větší dálky tak stejně si to auto zasere po cestě bordelem natolik, že to pak nemá smysl. JirkaK má v tom naprostou pravdu, sraz by měl být až bude hezky a budou nablejskaná auta na pěkných papučkách a né na 15" plechách a celé bíle od soli...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...