Přejít na obsah

NOVÝ SRAZ LETIŠTĚ MIMOŇ


Doli

Doporučené příspěvky

já to vidím asi takhle : už podruhý je předpověď na hovno. Já osobně jsem chtěl přijet na letních kolech, s napulírovaným autem a za příjemnýho počasí venku pohovořit s ostatními kolegy. Dojet špinavej, jak dobytek na těch hnusných plechových 15" a někde klepat v dešti, sněhu nebo mrazu kosu, se mi fakt nechce. Nerozumim tomu, proč se to takhle tlačí, jako by měl bejt po Velikonocích konec světa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na zrušení je brzo, pokud bude zítra sucho, tak se jede

Než tam dojedeš, tak desetkrát zmokneš, projedeš tisíci kalužema a bude přitom teplota lehce nad nulou. Na to nemusíš čekat do zejtra, to je myslím dost jasný už dnes. Ale klidně tam jeď i tak, jestli už to nemůžeš vydržet. To je každýho svobodná vůle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Než tam dojedeš, tak desetkrát zmokneš, projedeš tisíci kalužema a bude přitom teplota lehce nad nulou. Na to nemusíš čekat do zejtra, to je myslím dost jasný už dnes. Ale klidně tam jeď i tak, jestli už to nemůžeš vydržet. To je každýho svobodná vůle.

tak zase tolik jasný to neni, má být polojasno, a tady na severu prosvicuje slunce a silnice jsou suché, když se nás ráno sejde dost na to aby se jelo, tak pojedu a louže cestou nebo pár kapek mi teda určitě nevadí, ty si musíš počkat až na srpen, to možná bude předpověď bez deště a bez kaluží lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak zase tolik jasný to neni, má být polojasno, a tady na severu prosvicuje slunce a silnice jsou suché, když se nás ráno sejde dost na to aby se jelo, tak pojedu a louže cestou nebo pár kapek mi teda určitě nevadí, ty si musíš počkat až na srpen, to možná bude předpověď bez deště a bez kaluží lol

Tady naopak na dalším severu je sníh, 1-3°C, silnice mokré, občas sněhové jazyky, jinak všude bordel (=sůl a inertní posyp) a nízké tmavé mraky od horizontu k horizontu, které zrovna nevěstí nějakou drastickou změnu počasí.. Osobně se přidávám k JirkoviK s prosbou o odložení opravdu na příjemnější počasí..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...