Přejít na obsah

NOVÝ SRAZ LETIŠTĚ MIMOŇ


Doli

Doporučené příspěvky

.... ja sem pro sraz u nas ted uz taky ok, po obede prestalo prset a snih taje.... ale tezko ric ja to bude zitra, vcera u nas taky rano kalamita a po obede bylo jasno... a snih skoro roztal...

Zitra hlasi na stredocesky kraj polojasno -5 az +5s ve dne

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja za sebe rikam NE ... u nas celou noc snezilo a vicemene snezi i celej den, takze pokud se neco nezmeni pres noc a zitra rano tak 100% ne, jak sem rikal jedu jedine kdyz bude sucho, jinak to tam stejne nema smysl

No pokud bude zitra chumelit tak bych taky asi nejel..sice mimon je nizina ale muze tam zase prset..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tezko rict..Kdyz je to takove neurcite,je lepsi to asi presunout na jindy..

Tak za mesic by to bylo urco lepsi..vsichni budou uz na letakach a pravdepodobnost dobryhopocasi je vetsi..

Zalezi,co tu bude napsane tak v 8-9 vecer..Pokud to bude porad napul,tak se zleju a rano nikam nejedu.. lol lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tezko rict..Kdyz je to takove neurcite,je lepsi to asi presunout na jindy..

Tak za mesic by to bylo urco lepsi..vsichni budou uz na letakach a pravdepodobnost dobryhopocasi je vetsi..

Zalezi,co tu bude napsane tak v 8-9 vecer..Pokud to bude porad napul,tak se zleju a rano nikam nejedu.. lol lol

Uvidim jak to dopadne vecer, ale jetli bude zitra polojasno jak hlasej tak budu nasranej...

PS : zlejes se v pondeli...

http://www.accuweather.com/world-forecast-...&hbhhour=13

http://www.novinky.cz/pocasi/

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nas ted polojasno a sviti kdyz bude tak zitra tak to bude super...

jinak koukal sem na pocasi na Nove tedka a hlasej taky polojasno s moznosti deste ve stredoceskem kraji...

U nas ted polojasno a prechazej mraky..

post-1286-1206117948_thumb.jpg

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nas pred domem :/ ... to bych proste octulce neudelal !!!

Tak tebe chapu, mas letnaky a kdyz se u vas drzi snih... u nas to uz skoro roztalo a kdyz sem jel z bolky tak po snehu ani pamatky ale prselo obcas...

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Martyp to totiž vystihnul úplně přesně :

Ja osobne bych byl taky pro to,aby se to nehrotilo..Rad bych vas vsechny videl a poznal novy lidi,ale za kazdou cenu..Prijde mi,ze kdyby se to takhle hrotilo a lamalo pres koleno,tak se bude kazdou chvili neco organizovat a pak to lidi prestane bavit..

a já si myslím to samý. Dělat neustálý pokusy povede akorát k tomu, že to už příště nikoho nebude bavit. To není o tom, jestli zejtra v 10 hodin bude momentálně sucho a chvíli jasno, ale o tom, že celkově je počasí na hovno, je zima, na letní to není a to, že tam dojedu zahnojenej, je prakticky jistý. A o tomhle je asi ponejvíc řeč. Takže za mně : určitě ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...