Přejít na obsah

Vysočina


Pospi

Doporučené příspěvky

Jako každý rok malej srázek na ukončení sezóny letních kol. Ale výjimečně na novém místě.  Bude se to konat na letišti v Komárovicích. Datum platí, bude to 20.10. (neděle) v 14:00..Už se těším, zatím je na facebooku nahlášeno 85lidí..:) zde je odkaz kdo by chtěl: https://www.facebook.com/events/580363492028026/589912627739779/?notif_t=plan_mall_activity

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

No lidí hafo, akorát se to trochu nepovedlo :D Ale zase mám parádní zážitek. :D Přijedu do Komárovic to parkoviště narvaný, auta stály na příjezdové cestě. Byli tam dvě policejní auta, tak se sraz přesunul na letiště Jinošově, tam policajti nebyli, ale zhruba po půl hodině dojely taky. Sraz jako každej jinej, akorát se nejezdily sprinty. Účast v Jinošově byla přes 100 aut.. :) Co jsem slyšel tak organizátoři byli dva, jeden zajištoval vše a druhý povolení na letiště, protože tam prý měl známé. No a že se na to vysral asi už každýmu došlo.. :) Příště to prý bude ošéfované líp a na jiném místě. tak jsem zvědavej jak to dopadne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo Kámen znám, tam je to myslím taky běžně zavřený ale dá se to bezproblémů pronajmout myslím.

No 2km to už by bylo i něco pro moji obludu, Komárovice jsou moc krátký pro mě, sotva zapne turbo a už musím brzdit :kol-48:

 

Mě už to bylo divný od začátku že by jim to někdo oficiálně povolil tam vjet :kol-85:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 5 měsíců později...
  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...