Přejít na obsah

o kolik snížit moje autí??


Fída

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

klucí neplet te si mm s cm jinak dilema pokračuje perka sou doma a mam strach to tam dát ale když vidim bobíkovu fabii se snížením 55mm tak si říkám že na mojem HTP které chci dát dolu o 50mm by to mělo být tak nějak podobně nemáte někdo foto o kolik si to lehne s -50mm???prosím pošlete je sem děkuju jinak pera vyšli na 2500

Editováno: , autor: Fída
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

klucí neplet te si mm s cm jinak dilema pokračuje perka sou doma a mam strach to tam dát ale když vidim bobíkovu fabii se snížením 55mm tak si říkám že na mojem HTP které chci dát dolu o 50mm by to mělo být tak nějak podobně nemáte někdo foto o kolik si to lehne s -50mm???prosím pošlete je sem děkuju jinak pera vyšli na 2500

a co snížení předku o 80mm???? :p

post-89-1207388572_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co snížení předku o 80mm???? :p

maca z tebe jsem upně v šoku tahneš celé auto po zemi a vypadá to moooc dobře ale na mě to je si extrem nerad bych někde orval nárazníky jinak pokud máš foto jak to vypadá mezi kolem a lemem díky

Editováno: , autor: Fída
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

maca z tebe jsem upně v šoku tahneš celé auto po zemi a vypadá to moooc dobře ale na mě to je si extrem nerad bych někde orval nárazníky jinak pokud máš foto jak to vypadá mezi kolem a lemem díky

tady je to foto,mam 15" alu

lepší jsem nenašel :feve:

post-89-1207408794_thumb.jpg

Editováno: , autor: maca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takhle vypadá 8 cm?? :palec2: opravdu moooc pěkný no já si říkám jak už tu mnozí psali že když dám pružiny se snížením 3,5 cm že si to lehne tak o 6cm a tak když dám 5 cm tak se bojim aby mi nezalezli kola do blatníků já hci být snížen, ale zároven rozšířen. Kola mam 7*16 205/45 16 ET35.Na předek bych rád 1,5 cm podložky které mam ted na zadku a na zadek 2 cm jinak maca moooc pěkný autíčko máš, jediný co chybí protahnout kapotu. Já se na ní taky chystám jinak moc ti děkuju. Ještě jsem chtěl dodat, ty máš na podvozku poctivích 8cm, kdež to u pružin píšou 3,5 a ve výsledku je to mnohem víc snad semnou budeš souhlasit.

Editováno: , autor: Fída
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jen nemáte někdo fotku auta s podvozekem , který má jen pružiny . ZDa by nebyl někdo tak moc hodnej a neblejsknul mi přední pružinu jak to vypadá když je auto na zemi a má vytočené kolo ? jsem dal pružiny a je mi divný že ta pružina na sobě eží , tak zda to je normální nebo ne . jsou to pružiny K.A.W na FRS . Takhle to vypadá po snížení . Jinak na kola zatím čekám a myslím že ty které jsem objednal tam nedostanu :aggressive: ta druhá fotka to je pružina , tak tři otáčky na sobě leží , aspoň to tak vypadá , co sem na to teď koukal . Díky

post-10531-1207413032_thumb.jpg

post-10531-1207413124_thumb.jpg

Editováno: , autor: Kindlik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jen nemáte někdo fotku auta s podvozekem , který má jen pružiny . ZDa by nebyl někdo tak moc hodnej a neblejsknul mi přední pružinu jak to vypadá když je auto na zemi a má vytočené kolo ? jsem dal pružiny a je mi divný že ta pružina na sobě eží , tak zda to je normální nebo ne . jsou to pružiny K.A.W na FRS . Takhle to vypadá po snížení . Jinak na kola zatím čekám a myslím že ty které jsem objednal tam nedostanu :aggressive: ta druhá fotka to je pružina , tak tři otáčky na sobě leží , aspoň to tak vypadá , co sem na to teď koukal . Díky

a okolik máš sníženo ty?? vypadá to dobře

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kindlik: je to normální, že ten střed sedí na sobě ;) mě to dělá taky ;)

ok , díky . Už jsem to dal do nabídky zda to někdo neche , je to na mě dost tvrdé a přítekyně mi po svižnější jízdě přez Prahu řekla , že je jí blbě jak z kolotoče :D objednal jsem ještě jedny , tak uvidím jaké budou ty , zda to nebude měkčí lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já když sem měl polo tak sem tam měl KT5 keskiny 9 palců a snížený jenom pržinama a to kolo mi čouhalo 5 cm z lemu a když sem jel přes nějaký nerovnosti vždycky sem měl na podběhu půl kila gumy :D:D Ted sem dal na rsko taky jenom pružiny a sem spokojenj. SIce tvrdý ale ten efekt to má!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sem nebyl línej a seběhl jsem dolu před barák oměřit jak je to dole a mám to teď na provizorkách kolech 185/60/14 a je to , předek 58,5 a zadek 59,5 podle toho jak to tu všichni měříte , docela jse koukal že mám předek níž , mě to příjde v rovině a pod autem ? když mi tam vběhne kočka , tak se bude muset asi podplazit :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já chtěl právě 15 8palcové a ET 25 a koukal jsem na Fabky co je tam maj a leze to tak o 1-2cm ven z lemů , tak to bych teď nemohl , měl bych nad kolem tka 1-2cm a to by asi moc dlouho nevydrželo :)

jj přesně tak! kdybys jel sám tak by to ještě šlo ale jak bys někoho vez nejde to. Já jak sem ted dal ty pružiny tak bohužel nevim jestli mám 3,5 nebo 5, protože sem je dostal od kámoše ale sedlo si to dost hlavně vepřdu je to peklo. TDI je hold těžký no...

Hele navíc 15 palcový 8 šíře mi nepříde jako dobrá volba! kup minimálně 16tky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no asi půjdu do origo FRS kol , ještě nevím , mám bohůžel strou tak mám v TP max jen 195/50/15 tak nechci prudit s většíma kolama . Jinak jak moc to máš tvrdý ? já to mám teď jak motokáru , věci co jsem dřív v pohodě přejel , tak teď ani náhodou , myslím tím takové ty spomalovací retardéry , ty co jsou třeba ze zámkovky a tak , co maj na výšku tak 8cm a délka tak 2metry , teď před tím jako jedinej vždy skoro zastavím , přejedu a jedu dál , lidi co jedou za mnou tak dost nechápou co tam dělám :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...