Přejít na obsah

Nový sraz Hradec Králové-Pardubice na Kunce 5 dubna 2008


Doporučené příspěvky

To jsou neusátlý spekulace, a já z toho mám hlavu v pejru. Jde-li o 12.4 tak to bohužel nemůžu. Přijede mi drahá polovička, tak se jí budu muset věnovat. :wub: Holt někdy jindy.

Já se ji musim věnovat tento vikend.Ty ženský pořád kazí plany :feve:

Jinak toho dvanácteho spíš jo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se mi snad zdá,já si vzal na sobotu dovolenou a vy si to klidně přesouváte jak se to každýmu hodí.Nejdřív 5.4.,pak 12.4. a co bude příští týden? Když někdo zakládá téma na srázek tak se držím prvního datumu a ne že to někomu nehodí.Na 5.4.nás bylo dost ne? Buď teď v sobotu,nebo nejedu,nevyplácám celou dovolenou než se domluvíte. :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se mi snad zdá,já si vzal na sobotu dovolenou a vy si to klidně přesouváte jak se to každýmu hodí.Nejdřív 5.4.,pak 12.4. a co bude příští týden? Když někdo zakládá téma na srázek tak se držím prvního datumu a ne že to někomu nehodí.Na 5.4.nás bylo dost ne? Buď teď v sobotu,nebo nejedu,nevyplácám celou dovolenou než se domluvíte. :aggressive:

To mě moc mrzi a omlouvám se Ti!!! Vážně ale je to těžké domlouvat takový sraz.To mi věř.Ještě jednou sorry.Roman.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mě moc mrzi a omlouvám se Ti!!! Vážně ale je to těžké domlouvat takový sraz.To mi věř.Ještě jednou sorry.Roman.

Dávej sem návrh tak měsíc před ať se k tomu každej vyjádří a padne jistej datum.Pak je vše v poho.Minule sme se taky domluvili a konalo se to podle prvního datumu.Tohle je na hov..! Sem z toho teda nasran..!

Editováno: , autor: LPG
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...