Přejít na obsah

fabia 1.2 47kw , prevodovka


destinqo

Doporučené příspěvky

Zdravim.

Pred rokom sme kupili jazdenu fabiu combi 1.2 47kw. A asi po pol roku zacali problemy. Najprv sa mi rozsypal homokineticky klb (tak povedali v servise). Potom zacalo v motore nechutne klepat, zistilo sa ze prevodovka mala odtrnuty uchyt jeden (ale olej neunikal). Teraz po tyzdny ked auto konecne fungovalo (nic neklepalo) zacal novy zvuk (ked stlacim spojku prestane, inac ako keby nejake zelezne tycky o seba buchali).

bolo mi povedane ze o5 prevodovka a ze treba vymenit loziska v prevodovke (6 kusov a ze jedno stoji 2500sk).

Viete mi prosim poradit, ci je mozne ze tolko stoji lozisko, a ci nieje lepsie kupit niekde prevodovku (z komisu). Pripadne kde kupit, lebov servise mi tvrdia ze prevodovku nevedia zohnat.

Som z Kosic.

Vdaka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to ma kolko nabehane to auto a ako je stare ? jasne prevodovku radsej niekde zohnat (vrakac ) a dat ju prehodit pozrel by som loziska co stoja ale 2500 sa mi zda dost (vela) ved nie su nejake velke. pozrem v etke.

p.s.: napis typ prevodovky (kod) a pozret to v etke.

Editováno: , autor: houmr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...