Přejít na obsah

Vstřikovací trysky


Jirka vip

Doporučené příspěvky

Ahoj všem. Prosím o radu. Dočetl jsem se v tuningovém časopise o nových sportovních tryskách, které zvednou výkon o 35 koní !! Sada stála cca 5.000,- a řeším, co je pro motor šetrnější - jestli ho čipnout, nebo tohle. Dík za rady !!!

Mám Tdi 66 KW r.v 2000

Nejlepší je udělat oboje, ale podle toho jaké máš turbo.A kdyby jsi hledal tak jsou tady toho spousty, omílá se to pořád dokolečka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem. Prosím o radu. Dočetl jsem se v tuningovém časopise o nových sportovních tryskách, které zvednou výkon o 35 koní !! Sada stála cca 5.000,- a řeším, co je pro motor šetrnější - jestli ho čipnout, nebo tohle. Dík za rady !!!

Mám Tdi 66 KW r.v 2000

Máš SZ. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 14 let později...

Dobrý den, chtěl bych trochu vylepšit výkon mé Octavia 1, 1.9 TDI ALH, 66kw z roku 2004 mám 2 varianty jak upravit auto, nevyznám se v tom ale myslím že auto by poté neprošlo na STK. popřípadě jaké upravy by šli na autě udělat aby prošlo STK. díky
Varianta 1 - výměna trysek -  FRATELLI BOSIO sprint 764 a poladit chiptuningem
Varianta 2 - výměna trysek - FRATELLI BOSIO POWERPLUS 764 výměna turba -Garrett GT1749VA A poladit chip tuningem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...