Přejít na obsah

Nové vozidla PČR-SS


zabiak

Doporučené příspěvky

pánové slovíčkaříte, slovíčkaříte, ale stejně to nevyřešíte. Bude to tak, jak to budou chtít naši slavní polititrukové, teda spíše podle toho kolik za to dostanou zaplaceno. A jak psal někdo výše, již dávno jsme monitorování kamerami, přes mobilní síť, internet, a jak někdo psal výše, že stačí jen přejet kartou, vždyť i tato informace lze vystopovat skrze banky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak říkám, je to o penězích. Neprůhledné výběrové řízení, které je už dávno rozhodnuto, ale škoda slov, proč vzít něco našeho když to je zadarmo, když za to můžeme zaplatit. Jeden čmáranec navíc a nás daňové poplatníky to bude stát milióny. Místo nějakých pruhů by mohli dát do těch aut alespoň tonované okna a DO.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prostě Langr přihrál kšeft kamarádičkovi, a zřejmě né grafikovy takže pouze otevřel photoshop a otočil to. Jako i logo ministerstva za 800tisíc tohle prostě není normální cena.

Nejhorší je že ten původní návrh je mnohem lepší. ;)

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už jsem si zvyknul, sednu do toho co je a jedu. A kolikrát jsem rád, že vůbec dojedu tam kam mám, a že se to za jízdy nerozpadne. Jak je dobré mýti kamaráda v politice. Ono se není čemu divit, když mě ten kamarát pozve na chalupu za půl miliardy. Ale co, my normální smrtelníci to stejně nevyřešíme. Tady to skončí špatně. Za dřívějších dob by tu byla na řadě defenestrace, nebo poprava na staromáku. No dneska když jde do tuhého sednout do letadla a hýřit se občanstvím cizí země, nejlépe takové, která nemá smlovu o vydávání zločincu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím jestli to tu někdo nepsal...jsem línej to číst...ale s tou rychlostí měřenou mýtnou bránou....myslím že to nemůžou použít...povídalo se to viz ta bouračka na D1 velká...sice zjistili že plno aut jelo rychle ale....prý to nejde z toho použít...nemůžou to použít nebo nějak tak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz si koupis twist sadu, tak rozhodne nikdo tvoji adresu nevi, to ze te vystopuji je vetsinou vec IMEI telefonu - podle nej te najdou v jake jsi oblasti - zkontoluji snimky kamer - identifikuji

Nevím proč mi tu někdo vymazal příspěvek, uvítal bych sdělení důvodu !!! reagoval jsem na ty předchozí a ty ti zůstaly, takže prosím příště SZ.

ano pokud si koupíš twist sadu tak jsi anonymní, pak musíš dobíjet jen přes kupony či Sazku, stačí jednou dobít přes kartu v bankomatu a anonymita je víš kde, taktéž stačí jeden hovor někomu kdo má paušál a tak posstupně narůstá okruh tvého okolí, věř mi, že najít adresu je dost jednoduchý, pokud máš přístup k informacím,

přístup k informacím je to co mi vadí, oni ty data z mýtných bran jdou ke Kapshi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím proč mi tu někdo vymazal příspěvek, uvítal bych sdělení důvodu !!! reagoval jsem na ty předchozí a ty ti zůstaly, takže prosím příště SZ.

ano pokud si koupíš twist sadu tak jsi anonymní, pak musíš dobíjet jen přes kupony či Sazku, stačí jednou dobít přes kartu v bankomatu a anonymita je víš kde, taktéž stačí jeden hovor někomu kdo má paušál a tak posstupně narůstá okruh tvého okolí, věř mi, že najít adresu je dost jednoduchý, pokud máš přístup k informacím,

přístup k informacím je to co mi vadí, oni ty data z mýtných bran jdou ke Kapshi.

A jediný po čem Kapsch touží je vědět kde jezdí tvoje auto. :p Hoši vzpamatujte se. Stejně tě snímá kamera na dálnici, ve městě, na každém rohu a podle registru vozidel stejně ví kde jezdíš. Tak o co vám pořád jde. Stejně o nás všechno vědí.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jediný po čem Kapsch touží je vědět kde jezdí tvoje auto. :p Hoši vzpamatujte se. Stejně tě snímá kamera na dálnici, ve městě, na každém rohu a podle registru vozidel stejně ví kde jezdíš. Tak o co vám pořád jde. Stejně o nás všechno vědí.

Jasně a neustále se dohled zhoršuje, čím dál víc lidí o tobě ví, až se jednou tyhle infa zneužijí (bohužel u nás jde za prachy všechno) tak bude pozdě, ono je rozdíl sledovat hustotu provozu a množství aut nebo sledovat konkrétní auta včetně SPZ,

osobně ten rozdíl vnímám a vadí mi to a situace půjde dál a dál jak je vidno.

Ano ať systém umožní sledovat auta - ale na základě nějakého jasného důvodu, podobně jako odposlechy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně a neustále se dohled zhoršuje, čím dál víc lidí o tobě ví, až se jednou tyhle infa zneužijí (bohužel u nás jde za prachy všechno) tak bude pozdě, ono je rozdíl sledovat hustotu provozu a množství aut nebo sledovat konkrétní auta včetně SPZ,

osobně ten rozdíl vnímám a vadí mi to a situace půjde dál a dál jak je vidno.

Ano ať systém umožní sledovat auta - ale na základě nějakého jasného důvodu, podobně jako odposlechy.

Mě systém sledování taky vadí, ale čipová dál. známka je to poslední. navíc používám několik vozidel (nejsem podnikatel) a kupovat každý rok 4-5 dál. známek je mazec, navíc jejich zhánění (na začátku roku nebývají) mě už taky nebaví. Tuhle krabičku nabiješ za rok abudeš si ji přehazovat z auta do auta. Navíc si uvědomte, že po dálnici projede několik stovek tisíc aut za rok a že by sledovali zrovná vás? ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Mě systém sledování taky vadí, ale čipová dál. známka je to poslední. navíc používám několik vozidel (nejsem podnikatel) a kupovat každý rok 4-5 dál. známek je mazec, navíc jejich zhánění (na začátku roku nebývají) mě už taky nebaví. Tuhle krabičku nabiješ za rok abudeš si ji přehazovat z auta do auta. Navíc si uvědomte, že po dálnici projede několik stovek tisíc aut za rok a že by sledovali zrovná vás? ;)

No neciste svedomi fungovat muze... Me je to treba totalne u prdele, zda nekdo bude vedet kde jedu... Ale pravdou je, ze je to hnus, vedet, ze se muzou podivat! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty voe já snad emigruju :kuk: . Nejen že chtějí sledovat nás. Chtějí sledovat i naše peníze http://www.novinky.cz/clanek/137649-topola...uctum-lidi.html :aggressive:

taky mi je z toho na blití, začíná to autama a končí peněženkama, super, co bude další, asi monitoring hovorů telefonu, co kdybychom se domlouvali na teroristickém útoku, vlastně jsme všichni podezřelí a proto se budou sledovat i bez řádně doloženého a soudem posouzeného podezření :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mě to napadlo. Copak nikdo nemá mobil? Ten se dá zaměřit ikdyž tam žádné brány nejsou....

jenže aby tě zaměřili potřebují rozhodnutí soudu. A mobil mít sebou nemusím.

A teď k tomu argument Tupola - sledování pěněžní podpory teroristům mě opravdu pobavil.

Lidi se musí vyděsit a pak přistoupí na všechno. Když lidi postrašíte dobře tak vám při omezování jejich práv ještě budou tleskat. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky mi je z toho na blití, začíná to autama a končí peněženkama, super, co bude další, asi monitoring hovorů telefonu, co kdybychom se domlouvali na teroristickém útoku, vlastně jsme všichni podezřelí a proto se budou sledovat i bez řádně doloženého a soudem posouzeného podezření :help:

Nemůžu si pomoct, ale pomalu to tu začíná bejt horší než za totáče !!! Málo tajnejch tak nase... všude kamery a každej dostaneme čípeček !!! " tak nějak pomalu ale jistě jsme v pérdeli "

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi se musí vyděsit a pak přistoupí na všechno. Když lidi postrašíte dobře tak vám při omezování jejich práv ještě budou tleskat. ;)

podobně jako u krabiček mýtného, budete si je moci půjčovat a přehazovat, lidi ušetříte - děláme to pro vás, cha, cha, cha - první rok si budeme přehazovat krabičku se statutem známky a druhý nebo některý další rok to bude jedno, páč se pravděpodobně začne platit od kilometru, takže ti přehazování bude na dvě věci, jo, jo :palec2: ,

no jo, víza do USA, něco za něco

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...