Přejít na obsah

Dieselove a benzinove FLAME


creck

Doporučené příspěvky

tak když není rovinka, tak z chaty je to víceméně asi z kopečka že, chtěl bych jet s tebou a mrknout jak se 4 lidma a plnym kufrem a takovém terén co píšeš, máš takovou spotřebu a nebo s píš v jakých otáčkách jezdíš. A neber to jako nejakou urážku nebo něco, jenom by mě to zajmalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak když není rovinka, tak z chaty je to víceméně asi z kopečka že, chtěl bych jet s tebou a mrknout jak se 4 lidma a plnym kufrem a takovém terén co píšeš, máš takovou spotřebu a nebo s píš v jakých otáčkách jezdíš. A neber to jako nejakou urážku nebo něco, jenom by mě to zajmalo

vis ze jsem tu krom urazek,vysmechu, obvinovani apd.... necekal nic jineho ? jsme cesi nu coz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pro Jastra moje katastroficka spotreba :D

stav : ujeto 70km ,4lidi v aute , plny kufr tasek z chaty, mimo mesto prumer rychlost 110 - 120 , mesta 60 - 70 a ver ze podbeskydi je teren hodne razovity , zadna rovinka

Hm.. a prumer 50kmh co :) ..takvou spotrebu mam pri 80kmh prumeru... :p ...70mesto to mas jeste ridicak ? ;)

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hehe ctu to asi hodinu a popadam se za bricho :)Mam auta na oba druhy paliva, kazdy ma vyhody kazdy ma nevyhody a nikdy by me nenapadlo psat tady takovy kecy .)Rekl bych ze se lidi nudej a proto todle tvori bez jakekoliv pridane hodnoty pro navstevniky, kteri hledaji plnohodnotne informace.

Ja bych se priklonil k nazoru budto lock nebo presunout do nejake sekce, s napisem nudim se a proto jdu prudit .),myslim ze by se to tady vyjimalo a clovek by se po tezkem dnu v praci mohl pobavit lidmi kteri se ve sve praci nudi a nejsou dostatecne vybiti neustalymi spory vyplyvající z kazdodenní prace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mi rekni ze se tu najde nekdo kdo jezdi po meste 50 :crutch:

já se hlásím.....přestože mimo město poruším, ve městě držím pečlivě

1. je tam větší pravděpodobnost radarů

2. proč to honit, když jsou tam lidi (i když se dá na různých okrajových místech města o 50tce silně spekulovat) ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já se hlásím.....přestože mimo město poruším, ve městě držím pečlivě

1. je tam větší pravděpodobnost radarů

2. proč to honit, když jsou tam lidi (i když se dá na různých okrajových místech města o 50tce silně spekulovat) ?

no zas mas mesta a mesta ze :D nekde je to jasny ,ale nekde je to vylozene blbost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hehe ctu to asi hodinu a popadam se za bricho :)Mam auta na oba druhy paliva, kazdy ma vyhody kazdy ma nevyhody a nikdy by me nenapadlo psat tady takovy kecy .)Rekl bych ze se lidi nudej a proto todle tvori bez jakekoliv pridane hodnoty pro navstevniky, kteri hledaji plnohodnotne informace.

Ja bych se priklonil k nazoru budto lock nebo presunout do nejake sekce, s napisem nudim se a proto jdu prudit .),myslim ze by se to tady vyjimalo a clovek by se po tezkem dnu v praci mohl pobavit lidmi kteri se ve sve praci nudi a nejsou dostatecne vybiti neustalymi spory vyplyvající z kazdodenní prace.

vzdyt se z toho stal pokec o motorech vseobecne :) tak proc presouvat , max bych to prejmenoval ,, octa nad zlato ? ,,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele nesmyslove , chcu menit rozvody a mam dilema , vymenit to komplet po 94 000 nebo jen remen a napinaci kladku ? popripade jeste pumpu, ja uz mel nekolik aut a dycky jsem menil jen kladku a remen a ted do me vsichni huci ze u skodovky je dobre to vymenit vsechno tak nevim , kdo ma benzina poradte pls

a Dastax nech je nejak si ty cmoudy musi obhajit aby nevypadali jako :w00t1:

Editováno: , autor: creck
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... prosimte uz nepis takovehle prispevky je evidentne videt, ze o upravach Tdi vis opravdu malo ... neberu ti ze ses rad ze mas octu v benalu ale tvoje prizpevky o spotrebe me vzdy opravdu dobre pobavi ...uz se prober benzin ma jiny prednosti ne spotrebu !!!

:) neboj nebudu... nejak mi unika smysl tveho argumentu se spotrebou, to jsme snad vubec neresili :). 1.8T jsem chtel pro soukrome ucely joko auto na vikend(5-7tis km za rok). Sam uznas, ze mi je jedno jestli jezdim o tri litry min nebo vic. pokud vim tak jsem vsude psal, ze spotrebu mam za 7,5l/100km(auto mesto vubec nezna), a ze kom. spotreba po cipu od Sportmotoru zustala stejna. nevim co te na tom tak pobavilo... ale proc bych neudelal lidem radost, tady to mas jeste jednou: jezdim za 7.5l. sorry ze jsem se dotknul tveho "konicku". Kdyby ti to tak nekourilo, tak mi vubec nevadi co delas. Treba se nekdy proberu a koupim si 1.9 Tdi a udelam si z nej neco jako trivalec...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:) neboj nebudu... nejak mi unika smysl tveho argumentu se spotrebou, to jsme snad vubec neresili :). 1.8T jsem chtel pro soukrome ucely joko auto na vikend(5-7tis km za rok). Sam uznas, ze mi je jedno jestli jezdim o tri litry min nebo vic. pokud vim tak jsem vsude psal, ze spotrebu mam za 7,5l/100km(auto mesto vubec nezna), a ze kom. spotreba po cipu od Sportmotoru zustala stejna. nevim co te na tom tak pobavilo... ale proc bych neudelal lidem radost, tady to mas jeste jednou: jezdim za 7.5l. sorry ze jsem se dotknul tveho "konicku". Kdyby ti to tak nekourilo, tak mi vubec nevadi co delas. Treba se nekdy proberu a koupim si 1.9 Tdi a udelam si z nej neco jako trivalec...

uz se pobili???? :kol-29::kol-22:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...