Přejít na obsah

STREAM


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Naběhne tam něco jako indikace čehosi, nastavit se nic nedá (citlivost, selektivita, DSP, ...) takže to je k ničemu. Možná něco pro servis nebo tovární nastavení (myslím tím tu továrnu na rádia, že ...). Síla signálu budiž, ale v každém případě to indikovalo zaplno. Nevědouc k čemu to slouží to nelze k ničemu využít.

P.S. rádio DANCE to umí taky, BEAT jsem ještě neviděl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a funguje to i na Audienci....ukazuje to soucasnou naladenou frekvenci a sílu signálu - mono nebo stereo...atd.

no tak u mé Audience nic.

Musíš poslouchat stanici z FM rozsahu a zmáčknout menu a držet....trvá to sakra dlouho...5 sekund určitě ne...ujedu zatím cca 500 metrů než to tam skočí. Jinak mě to ukazuje signál buď plno nebo minus jeden sloupec a stejně šumí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi 4x sa mi už stalo, že po naštartovaní motora je Stream MP3 bez zvuku. Ak pridám volume, ledky síce naskakujú a ukazujú zosilovanie, v reproduktoroch je však ticho. Nejde zvuk ani na CD. Ak vypnem zapalovanie a znovu nastartujem, je to OK a rádio hrá. Čím to môže byť?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Sila signálu je jedna vec a jeho kvalita druhá vec. Ak je nejaký signál kvalitný, ale má malú silu = šumenie. Teoreticky by sa dal signál získaný bez prútu na streche zosilniť na poterbnú úroveň, ale ak by množstvo prijatej informácie bolo nízke, tak to beztak k ničomu nevedie, hoci ukazateľ sily by bol na maxime. T.j. dostatočne silný ale nekvalitný signál = šum. Preto sa ten zosilňovač v atnéne volá "predzosilňovač", lebo jeho úlohou je získaný signál zosilniť aby sa vykryli straty vo vedení k rádiu.

Napríklad v meste je často signál dostatočne silný, ale od železobetónových konštrukcií a budov vznikajú všakovaké odrazy a to signál neraz úplne degraduje (klasické státie na križovatke, neraz je signál mizerný, stačí sa posunúť o kúsok a už je to OK). A potom v meste je neraz aj mnoho iného rušenia. Preto sa začínajú objavovať dvojtunerové rádiá, aby si zariadenie zvolilo ten tuner, ktorý má práve lepší signál.

Inak to menu funguje aj na Audience MR 2007 aj 2008.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle se mě přesně stalo taky včera, ale měl jsem tam ještě bonusovku. V mechanice bylo CD, ale on deklaroval, že tam žádný není. Ani nešlo vysunout, prostě nic. Rádio nešlo, CD taky ne a HF přes rádio taky ne. Prostě jsem celou cestu poslouchal aerodynamický hluk....trošku to ráno uspávalo, ale jinak taky dobrá muzika :unsure:

hele, a co jsi s tím udělal, mám stejný problém, rádio nefachčí a cd nechce ven.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle se mě přesně stalo taky včera, ale měl jsem tam ještě bonusovku. V mechanice bylo CD, ale on deklaroval, že tam žádný není. Ani nešlo vysunout, prostě nic. Rádio nešlo, CD taky ne a HF přes rádio taky ne. Prostě jsem celou cestu poslouchal aerodynamický hluk....trošku to ráno uspávalo, ale jinak taky dobrá muzika :unsure:

hele, a co jsi s tím udělal, mám stejný problém, rádio nefachčí a cd nechce ven.

Mi neco podobneho delalo origos radio v Pasiku (ono si v zime samo ztlumilo zvuk na min. a po cca taky 3 km nabehlo normalne) a pak uz hralo a hralo. v lete za tepla venku to neudelalo ani jednou. A jak jsem to vyresil? Prodal auto! Ale na zavadu jsem nikdy neprisel i kdyz bylo doma radio na stole rozdelane. Tipoval jsem to na nejaky kondik, ale presne nevim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...