Přejít na obsah

STREAM


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Ahoj chlapy.

Jeden technický dotaz. Sub k originál rádiu.

Vim že to tu už bylo, ale nikdo nepsal nic o tom, jak to ochcat.

Kromě toho, že by se zesík napojil na vývod repra...

Nějaká přestavba?

Dieqo :feve:

Editováno: , autor: dieqo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Vyrobil jsem si CD s MP3 a po vložení do rádia STREAM s MP3 se mi na displeji rádia objevila hláška "ERROR CD ROM" a MP3 CD se nechytlo (v PC jede).

Přehrávání klasických CD funguje bez problémů. Je potřeba v při tvorbě MP3 CD dodržovat nějaká pravidla (omezený počet znaků v názvu skladby, diakritika, formát písma, rychlost vypalování, velikost CD media ...). Máte s tím někdo zkušenosti, rady, řešení ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No v zásadě pokud pálím CD do nepočítačové mechaniky, tak používám rychlost 4x a pálím Disc-at-once, pokud toto nepomůže, pak zkusit jiná média, rozdíl je zelený a modrý podklad, ve svém Streamu nemám problém se zelenými CD-R Sony 700MB, určitě nepoužívej overburning. Mám vyzkoušeno i CD-RW Verbatim, bez problémů jede.

Diakritika Streamu nevadí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8x by stačit mohlo, ikdyž znám případ jedné mechaniky, kdy to nestačilo (jeden z prvních CD přehrávačů), důležité je ještě ten disk zavřít, neměl by zůstat otevřený a doporučuju pálit Disc-at-once.

Zkousel sem data, vse dist at once, dokonce mix jubox mp3, 52x i 8x, vse Verbatim se zelenym podnosem a stale error.

Edit: Tak bylo to pouze ve forme paleni, je potreba to delat jako jukebox, pak je vse ok. Je jedno jakou rychlosti, 52x bylo v poradku citelne.

Editováno: , autor: Magic-Felicia
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Vyrobil jsem si CD s MP3 a po vložení do rádia STREAM s MP3 se mi na displeji rádia objevila hláška "ERROR CD ROM" a MP3 CD se nechytlo (v PC jede).

Přehrávání klasických CD funguje bez problémů. Je potřeba v při tvorbě MP3 CD dodržovat nějaká pravidla (omezený počet znaků v názvu skladby, diakritika, formát písma, rychlost vypalování, velikost CD media ...). Máte s tím někdo zkušenosti, rady, řešení ???

Take jsem palil nekolik CD. Verbatimy z jednoho baleni. Stream precte 3CD z 8. Pálil jsem na 2mechanikach. Prvne jsem myslel ze to je jednou z nich. Pak jsem palil cd i v jinem komplu a Stream porad bojkotuje. RW ktere je nekolikrat smazane precete v pohode, coz me prekvapuje, kdyz ma nizsi odrazivost a s nim problem nema. Nicmene vypalene CD precte jiny Stream ve starsich octavkach i v novych na salone, ktere jsou vyrobene v +- stejnem obdobi se stejnym FW radia. Ve ctrvtek s tim budou delat neco v servisu. Tak jsem zvedav. Predpokladam ze to bude vymena za novy kus, jelikoz flashnout nejde pac neni novejsi FW.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Caues lidi,

moc vas vsechny prosim o radu. Chci si koupit novy radio do OCT II a premyslim co. bud novy model od sony nebo prave skoda stream. mam jen jeden dotaz - lze na stream napojit ipod? jako pres aux? chci to koupit pres aukro ale nevim jaky to je model jestli ty novy nebo starsi. kazdopadne to prehrava mp3 ale hlavni je aux vstup.

NEBO spis doporucite radio od sony? fakt nevim

diky vsem za radu!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Caues lidi,

moc vas vsechny prosim o radu. Chci si koupit novy radio do OCT II a premyslim co. bud novy model od sony nebo prave skoda stream. mam jen jeden dotaz - lze na stream napojit ipod? jako pres aux? chci to koupit pres aukro ale nevim jaky to je model jestli ty novy nebo starsi. kazdopadne to prehrava mp3 ale hlavni je aux vstup.

NEBO spis doporucite radio od sony? fakt nevim

diky vsem za radu!!!

I-Pod pripojíš buď cez AUX u toho STREAMU čo prehráva MP3. Alebo si dokúpiš adaptér na pripojenie I-Podu miesto CD meniiča.

hľadaj je tu ohľadom I-Podu veľa tém.

Editováno: , autor: Speeder
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...