Přejít na obsah

Sprej na motor či co


OTDi

Doporučené příspěvky

zdravím,

Máte někdo zkušenost s nějakým opatřením proti kunám a hlodavcům co lítají všemožne a líbí se jim zahřáté motory zaparkovaných aut? Posledni dobou je dost požárů a za většinu můžou tyhle kun(d)y. Je na to prý nějaký sprej co se nastříká do motorového prostoru. Víte někdo jaký a nebo co?

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pár lidem jsem už opravoval rozkousané svazky vodičů a nejraději snad mají zapalovací kabely.... jeden zákazník mi radil do sáčku dát lidské vlasy, prý to funguje, pak jsem zas slyšel, že je dobré dát do motoru takové čpavkové tablety co se dávají v hospodách do pánských pisoárů, nebo pak existuje taková elektronická krabička, ta se napojí na baterku a ono to nepříjemně přerušovaně píská/cca1400 Kč/, tak zkoušej.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím,

Máte někdo zkušenost s nějakým opatřením proti kunám a hlodavcům co lítají všemožne a líbí se jim zahřáté motory zaparkovaných aut? Posledni dobou je dost požárů a za většinu můžou tyhle kun(d)y. Je na to prý nějaký sprej co se nastříká do motorového prostoru. Víte někdo jaký a nebo co?

Diky

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=75&st=25

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...