Přejít na obsah

Dodělaní přední loketky - JUMBO BOX


O.v.i.

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Existují dva druhy loketky nebo je to druhovýroba? Myslím ty boky přímo na loketce, někdy jsou se železné konstrukce a někdy z plastu??

Jsou dva druhy,kovová konstrukce byla do nějakého měsíce MR08 a potom už začali dávat s tou plastovou konstrukcí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Už půl roku mi leží Jumbo Box doma pod postelí a poprvé se mi stalo, že nemůžu potřebné díly na octavii sehnat ani na vrakáči, ani přes inzerát. Nezbývá mi nic jiného, než objednat nové díly ve škodovce. Mohli byste mi prosím poradit objednací číslo těch bočnic a pak toho většího vedení vzduchu? To menší mám. Našel jsem tady, že vedení vzduchu má kód 1Z1 857 509 a 1Z1 857 946, ale nevím, které je které. Díky

post-325-0-22239500-1348208129_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...

Pasovat ti to bude bez problémů, je to stejný, jen u FL se změnila konstrukce opěrky (viz foto) protože v před FL velmi často začala vrzat. Proto sem si při koupi Jumbo Boxu do před FL koupil verzi FL.

před FL a FL:

post-46170-0-63956700-1357721249_thumb.j

post-46170-0-22185700-1357721313_thumb.j

Editováno: , autor: šulda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pasovat ti to bude bez problémů, je to stejný, jen u FL se změnila konstrukce opěrky (viz foto) protože v před FL velmi často začala vrzat. Proto sem si při koupi Jumbo Boxu do před FL koupil verzi FL.

před FL:

kolik jsi za ní dal? a kde koupil?

nevypadá špatně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 3 měsíce později...

mám dotaz, má mi každým dnem dorazit jumbo box s opěrkou, ale nejsem si jist, zda-li k tomu budou potřebné šrouby...Hádám, že ty, který mám v středovým tunelu teď asi nebudou stačit, nedá se někde poříit pytlíček s sadou potřebných šroubků ? Nebo si nejlíp poradim v hornbachu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mám nekuřáckou výbavu a vzadu jen jednoduchou vysokou přihrádku. Takže jsem koupil tu dvojitou viz obr., kde je horní + držák na lahve. Teď bych potřeboval poradit s montáží.

Vyklopil jsem popelník a vyndal z něj přihrádku, nicméně nevím jak ho vyndat úplně - je tam chycený na spodním pantíku a nechce se mi za to tahat, abych to neurval. Dále jsem vyndal ofuky a zůstala tam taková přepážka mezi viz obr. 2, netuším, jak ji odstranit, abych tam vložil ten dvojitý popelník. Poradil by prosím někdo jak na to?  Chybí mi ještě něco? Nějaký ten rámeček o kterém se tu píše?

1.

http://plazboz.rajce.idnes.cz/Skoda/#20130704_194237.jpg

2.

http://plazboz.rajce.idnes.cz/Skoda/#20130709_181226.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

je tam dost šroubů a musíš vyměnit i ruční brzdu

Ahoj , mám dotaz ohledně úprav aut. co se týče vybavení a změn v ŘJ.

Mám OII 4x4 1.9tdi r.v.10/2006

Nevíš o někom kdo mi může dodělat loketní opěrku, bluetooth popř. přístrojovku s maxidotem apod. Případně další úpravy v ŘJ. 

Díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...