Přejít na obsah

cedulka s označením


atomic

Doporučené příspěvky

Ahoj mám (stejně jako x z vás v zádu cedulku SUPERB 2,5TDI. Chtěl bch to oddělat, ale nevím jak je to tam přidělaný, abych to jenom nezkurvil!!! :( to 2,5 bych chtěl oddělat uplně a to superb bych chtěl na radu mého kamaráda předělat na UBER, je to jednoduchý a super!!! ;-) hlavně je to všechno z originálních písmenek, takže pohoda. Prý to viděl na Superbu v Praze a líbilo se mu to. Já to neviděl, ale líbi se mi to taky!!! :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ps.: Taky bych se chtěl zeptat kde nastavit to aby se mi pod příspěvkem zobrazovaly ty udaje co si tam můžu napísat?! Vim, že je to trapný, ale nevim jak to tam nprat! Myslel jsem si, že to je přez to zdělení, ale nezobrazje se to stejně..... :( díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

oznacenie motorizacie som daval dole tak, ze som pod to dal kusok rybarskej snury, tu som potom tahal, cim sa to prakticky odrezalo... no a to lepidlo islo dolu technickym benzinom... zalezitost cca. 5 minut

a k tomu UBER---> vazne si to teda neviem predstavit :smich:

no ale vis jak to myslim, ne? ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 let později...

Nazdar Supové. Jsem Fabiatik ale chtěl bych se vás optat jestli někdo neladil svojeho Superba že mu ten zadní nápis sundal a ted se mu válí doma.

 

Nebo jestli zakladatel tohoto vlákna neudělal jenom nápis SUP a zbytek písmenek mu zbyl.

 

Měl bych zájem o písmeno E.

 

Na svojí F2 sem udělal takovou změnu. Nejdříve sem si sehnal nápis z F1 a od jednoho brášky Octavisty jsem dostal písmenko O.

 

Ale stále to neni ono. Ještě by pro větší efekt bylo dobrý změnit to poslední písmenko z A na E.......   :)

 

Zkusim ještě napsat archeologům od Felicií, tam bych taky moch uspět.

post-85140-0-24757200-1415917503_thumb.j

Editováno: , autor: Mr.Pavka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...