Přejít na obsah

blbne interierove svetlo


Návštěvník

Doporučené příspěvky

Návštěvník

Mam nastavene interier. svetlo na otevreni dveri. Za jizdy a i nekdy kdyz proste je auto zamknute tak uvnitr obcas samo problikne interierove svetlo- treba chvilku sviti a pak zase vypne - kdyz bouchnu do spod palubky tam kde jsou relatka a cela ta svorkovnice tak to prestane, ale zase nekdy pri jizde - hrbolky a diry zacne problikavat. Dverni mikrospinace mam v poradku - udelal jsem kontrolu a i tak jsou nova . Takze si ja myslim bud v komfortce jsou nejaka mala relatka ktera jsou uz bohuzel KO, nebo nejake rele ktere je pod palubkou u spolujezdce. Nebo muze bejt nekde narusen nejaky kabel? Kdyz jsem tahal za kablik ktery vede k OBD II konektoru tak si par krat inter. svetlo zabliklo.

Vcera jsem kontroloval vsechny ty svorkovnice a zda se ok vse utazene. Po nekolika bouchnuti to prestalo. Dnes zase pri jizde to poblikava. Nemohu zamykat auto na alarm - pokud sepne interier svetlo jedna se o naruseni vozu:(

Vcera jsem poklepaval relatka i komforku a interierove svetlo nereagovalo, ale kdyz jsem prastil do palubky tak pobliklo. Uz si nevim rady :) POMOZTE a diky kol5

1.6 74kW 98" - 4el. okna, man. klima, el. zrcatka a pod.

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
jestli není kabel cvaklej horním dílem A sloupku na levo

Jo cvakal jsem kdyz jsem napichoval alarm - prave ze nato vsechno mrknu az se teda vyspim - jsem ted po nocni a to byla 16 hodinova sichta , takze budu spinkat asi dele. Jinak jsem zvedav na co prijdu, automaticky relatka vyndam, prostriknu jejich patice a kontrolu udelam konektoru tak i piny v pojistk. skrini. Pak teda vse smrknu co jsem tam napojoval. Doufam ze to bude nejaka kravina :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Mel jsem vsechno rozebrane, relatka ok, kable pri zahejbani taky ok, celou dobu nic pred praci a po jizde domu a naslednem zamknuti a akt. alarmu se zase rozesviti samo interier svetlo. Pri jizde ani blik a kdyz stojim a jdu skoro spat tak alarm.

Dneska to pichnu na VAG a mrknu zda neblbne komfortka-vypada to ze asi bude ko, protoze nic jineho nespina interier svetlo nez ta komfortka a to mam dverni spinace ok. Nemel uz nekdo problem s timto samorozsvecujicim interier. svetlem? Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

tak kdyz jsem dal nize volant tak zase se rozsvecovalo int. svetlo a kdyz jsem tunelem hejbal do stran tak taky, tak jsem rozebral tunel, palubku a spodni dil a hledal. Vsechny kable pri zahejb. ok. Konektory taky ok. Za radiem vse ok i za ovlad. topeni. Mrkl jsem snad vsude i za pristrojovkou a taky ok. No po namontovani uz to nedela, tak to me tedy dostalo. Tak nevim zda nejakym zahejbanim kabelem to muze prestat. Mrkal jsem i na konektory v delici stene - to co vede do motoroveho prostoru, taky ok. No tak jsem to napichl na diagnostiku a vse ok. Mrkal jsem zda kdyz zaviram dvere - muze bejt preruseny drat v tech prachovkach, ale taky bez nalezu. No jen tak nahodou jsem teda v aute nasel antenu dalsi neco jako do autoradia, ale bohuzel nechtlo zadny signal, pak jsem nasel jsete dalsi antenu a ta byla dlouha a smotana a ani nevim kam vedla, ale konektor antenni na mobil - vypadalo to jako na nokie. No a k tomu pak nejaky kabel zluty s pinem. Jinak to je snad vse naco jsem se podival. Nevim - ted akumulatormam na nabijecce - uz nic moc, takze to taky mohlo delat nizke napeti v pal. siti, ale neverim tomu.

Nemel nekdo problem treba s timto interier. svetlem? Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

tak uz druhy den ok - alarm je sticha takze interierove svetlo se jeste nerozlo, no tak to by me zajimalo co mohlo bejt pod palubovkou uvolneneho nebo .....

dob. jsem akumulator-uz se hure startovalo, myslite ze by i to mohlo bejt vynikem, ale co to - ze kdyz jsem bouchl do palubky tak me svetlo zablikalo ci pripadne svitilo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Cau ja si dal ten led panel do stropniho svetla a vsimnul jsem si ze taky na hrbolech problikava. Dostal jsem radu ze to dela ten prepinac je ukotvenej na perku a prej to muze byt uvolneny. Koukal jsem na to a zdalo se mi to ok. Stejne jsem vymenil cele svetlo z jine octavky a jezdim uz dva dny a vypada ze to bude ok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...