Přejít na obsah

výměna budíků


jeremi

Doporučené příspěvky

cau chlapi potřeboval bych poradit,mám O1 6/99 TDI a chtěl bych tam dát faceliftové budíky bez maxidotu půjde to přizpůsobit nebo ne?

pôjde ale budeš musieť použiť do klučov vložky imobilizeru z 3gen. a vimeniť 50pin airbakovku za 75pin. a prepinovať to podla vašoveho postupu na prerobku generacie z 2,5 na 3gen. lebo facelift ma ine zapojenie budikov ako predface a ešte dotiahnuť do budíkov CAN, ale nebude ti ukazovať kontrolka otvoreních dverí to by si musel ešte prehadzať aj komfort na 3gen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravda... už dááávno jsem taky uvažoval o novějších přístrojích. Je toho celkem dost, co by muselo být nové. A tak pořád zatím zůstávají ty původní.

Bohužel u Tebe by to byl oříšek, starý benzíny nemají vůbec CAN, musela by se dát RJ z MR98 a výš, stejnak by pak byl problém s palubákem, tyhle jednoty ho po CANu neumí ;)

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel u Tebe by to byl oříšek, starý benzíny nemají vůbec CAN, musela by se dát RJ z MR98 a výš, stejnak by pak byl problém s palubákem, tyhle jednoty ho po CANu neumí ;)

To je taky důvod, proč na to kašlu. Raději si místo toho na autě udělám něco užitečnějšího.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

taky se připojím s dotazem

mám 4x4 1,9 TDi AGR výroby podle VIN model 2000 a podle SQS Global 27.4.1999

v současnosti tam jsou budíky 1U1 919 034 G a chtěl bych tam dát budíky polodot nebo maxidot

airbagovka je čtyřpytlová 1J0 909 608 B

komfortka 2.g 1J0 959 799 AH

co vše pro to musím udělat abych tam ty hezčí budíky dostal? .. nějak nejsem moudrej z toho jestli tam je nebo není motorovej CAN protože to auto je nějaký záhadný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...