Přejít na obsah

Klimatizace


petrkel

Doporučené příspěvky

Ahoj,nebyl by někdo tak hodný,a neofotil mi sem z manuálu,jak zacházet s klimou,jak se o ni starat,atp?

Koupil jsem poprvé auto s klimou,bohužel bez manuálu a nikde jsem zde nenašel,jak se k ni chovat,samozřejmě vím ,jak se pouští a vypíná,ale to je asi tak vše :)

Je lepší zapnout klimatizaci až po delším zahřátí motoru,nebo ji můžu bez obav pustit hned po nastartování?

Je třeba doplňovat nějakou tekutinu?

Je lepší při zapnutí klimatizace mít též zapnutou vnitřní cirkulaci? má pak klima lepší efekt?

A co v zimě,když se klimatizace nepoužívá,je třeba z ní tu tekutinu vypustit? Teda předpokládám,že tam nějaká tekutina koluje.

Nebo se s klimou dá i topit?

Omlouvám se za hloupé dotazy,ale setkal jsem se s klimou poprvé v životě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,nebyl by někdo tak hodný,a neofotil mi sem z manuálu,jak zacházet s klimou,jak se o ni starat,atp?

Koupil jsem poprvé auto s klimou,bohužel bez manuálu a nikde jsem zde nenašel,jak se k ni chovat,samozřejmě vím ,jak se pouští a vypíná,ale to je asi tak vše :)

Je lepší zapnout klimatizaci až po delším zahřátí motoru,nebo ji můžu bez obav pustit hned po nastartování?

Je třeba doplňovat nějakou tekutinu?

Je lepší při zapnutí klimatizace mít též zapnutou vnitřní cirkulaci? má pak klima lepší efekt?

A co v zimě,když se klimatizace nepoužívá,je třeba z ní tu tekutinu vypustit? Teda předpokládám,že tam nějaká tekutina koluje.

Nebo se s klimou dá i topit?

Omlouvám se za hloupé dotazy,ale setkal jsem se s klimou poprvé v životě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,nebyl by někdo tak hodný,a neofotil mi sem z manuálu,jak zacházet s klimou,jak se o ni starat,atp?

Koupil jsem poprvé auto s klimou,bohužel bez manuálu a nikde jsem zde nenašel,jak se k ni chovat,samozřejmě vím ,jak se pouští a vypíná,ale to je asi tak vše :)

Je lepší zapnout klimatizaci až po delším zahřátí motoru,nebo ji můžu bez obav pustit hned po nastartování?

Je třeba doplňovat nějakou tekutinu?

Je lepší při zapnutí klimatizace mít též zapnutou vnitřní cirkulaci? má pak klima lepší efekt?

A co v zimě,když se klimatizace nepoužívá,je třeba z ní tu tekutinu vypustit? Teda předpokládám,že tam nějaká tekutina koluje.

Nebo se s klimou dá i topit?

Omlouvám se za hloupé dotazy,ale setkal jsem se s klimou poprvé v životě

tady si stáhni celý návod k autu

http://ws.skoda-auto.com/download/CZE/docu...ion/NKO_A04.pdf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...