Přejít na obsah

Záruka


Host Hero

Doporučené příspěvky

Ahoj lidi! :kuk: Koupil jsem pět let starou Fábu, mám nárok na záruku? Dřívější majitel ji pravidelně přistavoval do servisu, vztahuje se záruka i na mne jako na nového majitele? Dík za odpověď, doufám že jsem někomu nezvedl mandle s tím, že se to tu už řešilo. Ahoj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

naco by si chcel mat zaruku na auto je 2 roky a ta je fuc na kasnu je 8 ci 10 rokov ale tam ti uznaju prehrdzavenie az ked je to skrz a to sa nehnevaj to za tu dobu nestihne, musel by si mat pravidelne servisovane auto v skodovke.

Prosim mozes mi rozpisat co to je "musel by si mat pravidelne servisovane auto v skodovke"? Prosim neber tuto otazku, ze rypem fakt ma to zaujima.

D

Ivo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no pravidelne znamena ze kazdy rok chodis na rocnu prehliadku, olej nemusis menit v skoda servise ale rocnu prehliadku ano.

jinými slovy, potvrzenou mobilitu - viz. servisní knížka, tedy komplet servisní prohlídky (po 30.000km nebo po roce, podle toho co nastane dříve :) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

len este jedna vec myslim ze u 10 rocnej fabii nema cenu riesit nejaku zaruku lebo auto samo o sebe uz nema moc cenu, ved si pozri 10 rocne octavie ktore to prezili a nezhnili a ludia sa ich zbavuju nie pre koroziu ale pre poruchy ktore su uz dane vekom a zacinaju sa im komplet kazit (elektrika) cize korozia ti nestihne zozrat auto kym sa na nom pokazi elektrika a problem za problem.

p.s.: jednoducho sa tieto auta nebudu drzat pri zivote 20 rokov ako 120-tka kde potom sa musela menit plecharina, uz pomaly zacinaju miznut prve octavky lebo cena za opravy vs. cena auta sa neoplati.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj lidi! :kuk: Koupil jsem pět let starou Fábu, mám nárok na záruku? Dřívější majitel ji pravidelně přistavoval do servisu, vztahuje se záruka i na mne jako na nového majitele? Dík za odpověď, doufám že jsem někomu nezvedl mandle s tím, že se to tu už řešilo. Ahoj

Ano

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...