Přejít na obsah

věčné téma HTP odkaz


maca

Doporučené příspěvky

tyhle debaty to je ztráta času..pro mě je důležity abych ráno nastartoval a dovez se kam potřebuju a to se mi zatim s htp daří narozdil od již zminovaných 120-tek a favoritu,ktery sem měl taky tu čest vlastnit.

zase je pravda že srovnávam 15-20 let stary vozy s 2 roky starym htp...takže opět odpověd o ničem....... kol100

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je debata uplne k nicemu. Kazdy mele tu svoji a objektivni nazory se moc casto neobjevuji. Ja mam HTP jsem spokojeny a kdo me zna a vim cim jezdim jinak treba S3 ;) tak nemuze rict ze bych byl ridic s prumernymi naroky.

Je to stejny jako boj mezi FSi a TDi borci.

Ja bych treba pritelkyni 120 ani fackem vozit nechtel. Mam auto nove a bezpecne. A kdyz nato mam tak co ;)

Starsi auto bych si poridil spis jen jako veterana jako to ma Maca. Ale sel bych spis do Rka ;) ... treba nekdy casem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

skoda komentovat v 120-ke sa citia komfortne a vo fabii nie :feve: keby ty chlapci mali aspon to HTP tam su najväcsi miestny dedinky borci a mesiac by nespal. by na to balil sumienky ako blazon aku karu ma, to HTP je iba ich snom tak ich nechajme v tom. ked v dnesnej dobe povazuju za vrchol 120-ku a favorita ale ja sa necudujem proti tomu ze cely den jazdi v JZD horna dolna v zetore 7245 alebo S706 v monterkach a potom sadne do svojej 120-ky tak si pripada ako v limuzine to ano. preto nechat ich v tom mozno ked najdu lepsiu pracu a zarobia na nieco ine tak si uvedomia co je trosku komfortu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hahaha sú dobrí :palec2: ale zas argument že F je bespečnejšia u nich neobstojí...oni jazdia bespečnejšie takže sa nemusia báť že ich nejaký šulín zobere z boku a pozabíja pol auta...

ale ššššt...aj ja vlastním 125ku a tatko si ju nevie vynachváliť :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele ja sem jeden z tech co vase auta zrovna nemusi :) Mel sem tu cest s prvni generaci s motorem 6V (jako 6 ventilu) a byla to fak hruza :( Rozjet se do kopce s plnym autem lidi chtelo hodne plynu. Pohodli sedacky taky nic moc, byl jsem z toho zlomeny :( Ovsem musim fobii priznat jedno plus a sice radio Symphony ktere jsem si zabudoval do skodovky lol

Jinak koukam ze maca je dvojity agent ktery prenasi informace z jedne strany barikady na druhou lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi mě to nedá abych pár řádků nenapsal. Prošel jsem několika auty. postupně od š120, felda, oct 1,9, room 1,6, až po fábii htp 1,2

v rozumné míře srovnávat motory má smysl asi jen u feldy a fábie. díky předchozí debatě ještě tedy 120tka. podotýkám všechny auta byly vymazlený. bezpečím, pohodlým, motorem se mi zdá, že se posunuju naharu, cítím že to jsou postupně auta o generaci výš. A proč ne 1,9tdi i když je to samoržejmě příjemnější svezení? nebo poměrně živý room 1,6?

htp byla za přijatelnou cenu, pro mě rozumný kombík, 2lidi, 1 child. kolikrát se vezu sám. htp, povinné ručení 700kč za čtvrt roku. dlouhodobá kombinovaná spotřeba 6-7litrů. Ročně 10 - 12 000 km najeto.

opravdu zatím jsme ve stavu kdy se nám nějaká ta koruna hodí, auto pokud se něco nestane určitě 10let vydrží, provoz poměrně v pohodě. všude jsme se dostali spokojeně do cíle. nyní najeto 45 tisíc km. bez závad a peníze pouze do pravidelné výměny olejů a filtrů.

Dalším pro odpůrce htp je tempomat na 1,2ce. ano mám ho tam. používám většinou dálnice, v klidu jezdím 130 a jeětě se mi nestalo že bych vůbec donutil rozumnou cestou dostat motor tempomatem do uzkých. je to pohodlné, rychlost to drží spolehlivě a lítat 180 po dálnici nechci. nekupoval jsem airbagy navíc jen tak, možná ano, proč se někam honit, když stejně ušetřím pár minutek na cestě. za případný zdraví a opravy mi to nestojí

takže ano jsem spokojený

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt banda pitomcu, vsak kdyz jezdi v dnesni dobe vozem chlouby socializmu neco to o jejich schopnostech vypovida....no comment, pak je v lepsim pripade budou z auta vystrihavat v horsim je to propichne plechama jako sardinku v konzerve.....ja bych za takove kecy zaviral ze 120 je jak jak fabie...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou tam opravdu kvalitní názory lol Jeden takovej inteligent bydlí u nás v baráku. Má krásně tříbarevnou 120 v těžkým tuningu. Když už se mu ráno po několika pokusech podaří nastartovat, tak má z toho takovou radost, že jede přes sídliště nejmíň 80. Opravdu se těšim na to až si jednou rozbije hubu (ale doufám že jenom sobě a ještě u toho někoho nezmrzačí).

Editováno: , autor: oggy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a to je právě kámen urazu, tyhle individua si neuvědomí, že můžou někomu zlámat nohy, nebo zmrzačit spolujezdce, manželku nebo dítě v sedačce. Při koupi fábie jsem si připlácel za spolujezdcův airbag 7tkč, nelituju toho, i když doufám že ho nikdy nepoužiju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele ja sem jeden z tech co vase auta zrovna nemusi :) Mel sem tu cest s prvni generaci s motorem 6V (jako 6 ventilu) a byla to fak hruza :( Rozjet se do kopce s plnym autem lidi chtelo hodne plynu. Pohodli sedacky taky nic moc, byl jsem z toho zlomeny :( Ovsem musim fobii priznat jedno plus a sice radio Symphony ktere jsem si zabudoval do skodovky lol

Jinak koukam ze maca je dvojity agent ktery prenasi informace z jedne strany barikady na druhou lol

hele matthes nejsi ty ten moderátor co to tam právě haní???? :p bych tě chtěl potkat....a pokecat...jiank mám 188cm a 110kg a 48cm přes biceps.......ale hlavně že je sranda.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mira: Ne nejsem moderator lol

Jinak jsem o neco vyssi nez ty a hlavne lehci, takze bych ti snad utekl :smich: Ale prece by ses nesnizil k uziti nasili :help: Kazdopadne si nekdy zkus rozebrat nejake HTP a pak si rozeber treba motor 1,4 16V a pozri jak vypada lepci motor - co se tyka zpracovani, vubec ted nemluvim o jizdnich vlastnostech ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někdy je lepší vykašlat se na kecaní a řešit věci rázně :D .. jsou lidi, kterým prostě určitou věc nevysvětlíš. Kvůli jinému názoru na auto bych do bitky nesel. To leda kdyby mi dělal do slečny.

A jestli chce jít Matthes do křížku s Mírou tak musíš opravdu rychle utíkat nebo použít pádný argument.(Hever, klíč na kola atd ...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...