Přejít na obsah

kola


cumla

Doporučené příspěvky

Ahoj mam v planu koupit si na sveho mazlika nove kola DOTZ HANSO v 17 ale nejak si nejsem jistej jestli se mi tam vejdou protoze kdyz sem dneska zkousel za stavajici kolo 195x65x15 dat ruku kolik je mista od tlumice tak ho tam mooc nemam a bojim se kdyz koupim ty 17ctky tak ze je tam nedostanu? Jaka sirka kola se dava na octavia1 mam 1.9TDI 81kw rv.98 face predek diky za rady a namety

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj mam v planu koupit si na sveho mazlika nove kola DOTZ HANSO v 17 ale nejak si nejsem jistej jestli se mi tam vejdou protoze kdyz sem dneska zkousel za stavajici kolo 195x65x15 dat ruku kolik je mista od tlumice tak ho tam mooc nemam a bojim se kdyz koupim ty 17ctky tak ze je tam nedostanu? Jaka sirka kola se dava na octavia1 mam 1.9TDI 81kw rv.98 face predek diky za rady a namety

Zdravím Tě, vejdou se Ti tam!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj mam v planu koupit si na sveho mazlika nove kola DOTZ HANSO v 17 ale nejak si nejsem jistej jestli se mi tam vejdou protoze kdyz sem dneska zkousel za stavajici kolo 195x65x15 dat ruku kolik je mista od tlumice tak ho tam mooc nemam a bojim se kdyz koupim ty 17ctky tak ze je tam nedostanu? Jaka sirka kola se dava na octavia1 mam 1.9TDI 81kw rv.98 face predek diky za rady a namety

S klidem si ty kola můžeš koupit! Mám kola 8x17 ET 35 a od př. tlumiče je ke gumě 215/45 cca 10 mm místa. V zadu ještě víc. Pokud se tyto kola dělají v ET 32, tak akorád kolo bude o 3 mm víc ven (dál od tlumiče), než to moje. Pokud by jsi se ptal jak širokou gumu obout, tak bych auto nějak nemaximalizoval a také si dal jen 215/45/17

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se stejným dotazem se taky přidávám, mám originál RS 17´, s origo rozměrem 205/50R17, budu kupovat nové pneu a zvažuje ještě rozměry 215/45R17, nebo 225/45R17. Uvítal bych příspěvky, těch co mají s těmito rozměry zkušenosti. Jaký je to rozdíl, jestli s nima nejsou problémy atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tu je nieco z archivu ;) jazdne vlastnosti no ja som presiel na R17 225/45 z klasickych balonov co sa na octaviu davaju takze zmena bola pre mna citelna proste to lepsie sedi v zakrutach no... a pri rozjazde je to zas nepatrne lenivejsie

post-13010-1213636360_thumb.jpg

post-13010-1213636487_thumb.jpg

Editováno: , autor: martino
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vejde se to ale na 7" přijde 205 ale jesli chce aby se mu guma ,,houpala" do stran a tím přišel o jízdní vlastnosti tak je to super nápad

Tvůj příspěvek jsem nepochopil. Na 7" kola jsou doporučený šíře 205,215 a 225. Například Octavia RS II má v základní výbavě 7" kola Zenith s pneu o rozměru 225/45R17, to vše přímo ze škodovky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj mam v planu koupit si na sveho mazlika nove kola DOTZ HANSO v 17 ale nejak si nejsem jistej jestli se mi tam vejdou protoze kdyz sem dneska zkousel za stavajici kolo 195x65x15 dat ruku kolik je mista od tlumice tak ho tam mooc nemam a bojim se kdyz koupim ty 17ctky tak ze je tam nedostanu? Jaka sirka kola se dava na octavia1 mam 1.9TDI 81kw rv.98 face predek diky za rady a namety

Ahoj,

mam na aute AEZ 17" 225/45, ale se snizenym profilem a pohoda. Akorat jsem je musel nechat zapsat do velkeho technicaku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj mam v planu koupit si na sveho mazlika nove kola DOTZ HANSO v 17 ale nejak si nejsem jistej jestli se mi tam vejdou protoze kdyz sem dneska zkousel za stavajici kolo 195x65x15 dat ruku kolik je mista od tlumice tak ho tam mooc nemam a bojim se kdyz koupim ty 17ctky tak ze je tam nedostanu? Jaka sirka kola se dava na octavia1 mam 1.9TDI 81kw rv.98 face predek diky za rady a namety

Ty 17ky ti tam bez problémů pujdou dát , mám tam 18ky HANZA 8,5" s ET32 a co se týče vlezení je to uplně v pohodě, navíc kdyby ses podíval do " MOJE OCTAVIA" má je tam i "MIKL" a to i se snížením.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...