Přejít na obsah

HF Parrot CK 3100-máte někdo zapojení?


cosby

Doporučené příspěvky

Předpokládám pátý pár je na subwoofer. Jenže Parrot počítá se standardem 4 repráků (viz. ISO konektory) a tak má udělanou i mute jednotku. Pokud budeš zapojovat mute kabel k rádiu, tak bych ten pátej reprák ani neřešil. Na hlas stejně stačej ty čtyři. Možná by to šlo používat i bez mute jednotky, ale nedokážu říct, jestli by se to líbilo rádiu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hledal jsem a nenašel, sorry. Ale koukám, že Jakr má stejně asi novější...

Myslím, že ta mute jednotka tam musí být, nejde jen o vypnutí výstupu z rádia. Potřebuješ fyzicky oddělit výstup z rádia a z HF, i když výstup na ztlumení rádia (phone, mute nebo jak se ten konektor značí) samozřejmě má.

Paralelním připojením HF k reprákům bys mohl odpálit zesík v rádiu nebo rádiem HF. Osobně jsem nezkoušel, která komponenta je odolnější. Nehledě na to, že bych si musel dělat extra kabeláž. Připojoval jsem jí k aftermarket radiu, takže na standard ISO konektory velmi rychle a jednoduše.

Jinak k origo rádiu by měla být k sehnání redukce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už se to tu řešilo:

střihnu modul repro a z kabelu využiju modrý - mute, červený a bílý připojím do zeleného miniisa na tel+ a tel-. Základní hlasitost vstupu telefonu na Symphony nastavím mezi 25 - 30 a vše funguje dobře. Parrot má i extra line výstup - zelený a hnědý, ale ten né vždy vyhovuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...