Přejít na obsah

Fotografické úlovky z ulic a silnic


krysarr

Doporučené příspěvky

toho supa jsem ten den viděl taky, o pár km blíže k boleslavi. taky mě zaujalo, co jsou ty tmavé kostky na dveřích, jel jsem za ním docela dlouho, ale jediné co jsem zjistil bylo, že jsou to díry do kufru a přes ně se něco třepe, jako fólie. vůbec mě nenapadá, co to mohlo být (= měl jsem štěstí, že tím nezačal pálit vzad) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BTW: když se tady řešil ten Superb v modré, dnes jsem při cestě z Brna v protisměru viděl (to jsem nemohl stačit vyfotit) SII v nějaké rosničkově zelené, lehce do žluta, ale byla to metalíza a ačkoli se na to auto vesměs nehodila, vypadala docela zajímavě. Vůbec nevím, co to bylo za barvu.. :kol-32:

Editováno: , autor: _Denis_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždycky mám strach tyhle auta takto fotit, bo mám strach, že mně uvidí majitel a nastanou dvě situace:

1. myslí si, že se mi auto líbí a ještě o tom bude se mnou chtít kecat

2. bude nasraný, že si jeho auto fotím a dostanu přez hubu

Nicméně, po dlouhé době jsem zase sebral kus odvahy a rychle odfotil jedno strašidlo:

post-57881-0-53850000-1361180968_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...