Přejít na obsah

Dvojtá podlaha


Kubiik

Doporučené příspěvky

Měl bych prosbu. Nemáte někdo dvojtou podlahu? Zajímalo by mějak je to udělaný. Časem snad pořídím subáč a chtěl bych ho do tý podlahy zapustit aby mi nelítal po kufru. V DP sem našel jediný obrázek. Tak jestli byste sem mohli hodit někdo foto. ;)

post-15019-1213611358_thumb.jpg

Editováno: , autor: Kubiik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim sice nic o dvojite podlaze ale muzu doporucit cloveka kterej dela muziku do aut je z Dacic to mas z Trebice asi 40 km zadelavaj bedny do kufru i s calounenim atd. takze jestli to nechces delat sam muzes se na nej obratit. Kdyby si chtel blizsi info tak se ozvy jsem taky z Trebice :) tady je odkaz na nej

Ja se s nim znam tak se muzu treba jen zeptat.

http://www.ahw.cz/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, budu mít basák a aby mi nelítal po kufru tak sem ho chtěl zapustit do dvojitý podlahy. jenomže ta prý není moc pevná a jí v autě potřebuju občas spát a taky chci aby se se dala bez problémů vyndat z auta rezerva. a taky bych chtěl aby to šlo v poho vyndat ven, když něco vezu. zkusím napsat mail a uvidím. dík za info :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, budu mít basák a aby mi nelítal po kufru tak sem ho chtěl zapustit do dvojitý podlahy. jenomže ta prý není moc pevná a jí v autě potřebuju občas spát a taky chci aby se se dala bez problémů vyndat z auta rezerva. a taky bych chtěl aby to šlo v poho vyndat ven, když něco vezu. zkusím napsat mail a uvidím. dík za info :palec2:

V podlahe ti to nebude hrat dobre.... neurobis na to dobru ozvucnicu...

Ja mam v combiku urobenu laminatovu ozvucnicu na mieru do priehradky vlavo.... nezaberie to ani cm2 naviac z kufru a hra to super... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kubíkovi jsem to nafotil a napsal že bych na tom ve dvou lidech asi nespal. Bočnice mají sice jádro z nějakýho dřeva, nevím jak je na tom samotná podlaha. Když na ní lezu se svým metrákem + tak se prohejbá.

Nevim jakou má nosnost, dva lidi by na spaní možná unesla, ale bylo by to asi vo šajstlich.

Editováno: , autor: beeson
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj,

dvojtou podlahu jsem si pořídil minulý léto a na spaní mohu je doporučit. Právě minulé léto jsme cestovali asi měsíc po jižní Evropě a celou dobu jsme spali právě v autě. Abych řekl pravdu tak od té doby nevim jaké to je spát ve stanu. Stačí nafukovací karimatka a spaní jak v postýlce. I se svými zhruba 185cm se tam natáhnu v pohodě.

Ještě k té nosnosti, jednou týdně vozim z Prahy do ČB noviny, takže si představte plný kufr balíků novin po 100ks v balíku a podlaha drží v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...

Zdravím,

chci si zhotovit do sedanu vyvýšenou podlahu do které v zadní části schovám zesilovač. Bude to určitě z překližky, ale pořád nevím jakou tloušťku zvolit. Co říkáte na 6 mm? nechci aby to moc vážilo, už jen subwoofer v bočnici něco váží. Největší plocha podložená jen po krajích bude 95 cm x 65 cm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...