Přejít na obsah

Rada ohledně motorku přeních stěračů


taxikar

Doporučené příspěvky

ahoj všichni,chtěl bych vás požádat o pomoc,prasklo mi táhlo ovládání přeních stěračů ,koupil jsem nové ,ale zastavil jsem se před problémem,jak dotat ty raménka z těch čepů.za jakoukoli pomoc vám budu velice vděčný :help:

post-14862-1214225283_thumb.jpg

post-14862-1214225332_thumb.jpg

post-14862-1214225367_thumb.jpg

Editováno: , autor: taxikar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měnil jsem celý mechanismus před cca dvěma měsíci, sehnal jsem jej za 700,- kompletní i s táhly. Starý mechanismus jsem rozdělal (až na levou hřídel, která zatuhla tak, že nešla ani vytlouct), táhla jsem serval z kloubů drze a hrubě, nevypadají ale špatně, určitě by se dala znovu použít, musíte to stáhnout tak, aby nedošlo k poškození toho plastového kloubního pouzdra na táhlu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky už jsem to několikrát rozhejbával.

Táhla drží jenom na kloubku. To je že to táhlo je nacvaklý na kuličce. Sundáš to tak,když zasuneš šroubovák

mezi táhlo a ten držák od toho čepu a zapáčíš tak to ze sebe vyěhne.

Jde to docela lehce, ale kdyby ne tak za to vem víc.Neusíš se bát není tam co zničit.

A čep v tom v tom pouzdře drží jenom ségrovka na hoře.Stačí jí stáhnout a čep jde vymlátit ven.

Pozor na závity, radši přes matku. Než ho tam vátíš tak doporučuju čep očistit šmirglem a pomáznout vazelínou.

Snad ti to trochu pomůže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A čep v tom v tom pouzdře drží jenom ségrovka na hoře.Stačí jí stáhnout a čep jde vymlátit ven.

Pozor na závity, radši přes matku.

Přesně takto jsem se to snažil dostat ven, výsledkem byly jen dvě totálně rozpláclé matky, čep se ani nehnul. Ve finále to jistil nákup nového mechanismu.

Editováno: , autor: Shimpan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...