Přejít na obsah

Stmivani neorigo. autoradia


gdanx

Doporučené příspěvky

Dostal se mi do rukou Pioneer DEH-5000UB, kterej ma funkci automatickeho stmivani displeje (dimmer) po zapnuti svetel v aute. Nevite na jakou pozici se to ma pripojit v iso konektoru u O1, pokud je to tedy vubec mozne. Neresil jste nekdo neco podobnyho? Pri klasickym zapojeni tak, jak to, to nefunguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dostal se mi do rukou Pioneer DEH-5000UB, kterej ma funkci automatickeho stmivani displeje (dimmer) po zapnuti svetel v aute. Nevite na jakou pozici se to ma pripojit v iso konektoru u O1, pokud je to tedy vubec mozne. Neresil jste nekdo neco podobnyho? Pri klasickym zapojeni tak, jak to, to nefunguje.

Pokud me mysl nešálí rušil jsem to na svým pioneeru protože mě to vadilo, displej nebyl vidět vedne po zapntuí světel a tuším že jsem na přívodu k ISO konektoru přerušil žlutej drát, právě signál ke stmavení. Pokud máš originál instalaci v autě tak já jsem to tam měl origo zapojený.MR 97. Ucvak jsem ho na mězi iso konektorem a rádiem, protože moje rádio je na CD a iso neměl přímo na těle ale na šňůře, navíc jsem tam měl ještě přímo na tom kabelu štítek kde byla ta funkce napsaná, tak jsem moc nemusel pátrat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...