Přejít na obsah

Nelze vynulovat paměť závad


Martin TDi

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Octavia TDI 1,9 66kw Elegance r.v. 2003 původní kodování 19112 překodováno na 19102 a v ř.j. motoru se objeví chyba 18263 pohon datové sběrnice kontrola stavu a nejde smazat překoduju zpět a smažu.ale chtěl bych QG0.Nulování tlačítkem taky nejde.Poradí někdo?Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Sice to není u octavie ale u superba (1.9 TDi 96kW) jsem dneska viděl to samé. Po změně intervalu na pevný vyskočila tato chyba (18263 Pohon datove sbernice ... ). Původní kódování budíků 31115 změněno na 31105 a chyba vyskočila. Vyřešil jste někdo co s tím???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

po překódování budíku je ještě potřebas v 10 myslím v kanálu 39 zrušit čidlo

Aha, děkuji za radu, vyzkoušíme ... jen to v 10 mělo být asi 01 jako v jednotce motoru, ne??? - pak přizpůsobit kanál 39 a nastavit na 0, měla by tam teď být 1, jestli jsem to dobře vyhledal ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jedna poznámka ode mě: jestli chceš přejít z Long Life oleje na krátkej nakoduj štít z QG1 na QG2 ne na QG0 to možná bude ten kamen urazu QG2 znamená olej po 15tis. ale prohlídka pořád po 2 letech a nejspíš to tu chybu čidla už psát nebude takže předposlední místo 1 (long( ne na 0 ale na 2

Editováno: , autor: notobi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...