Přejít na obsah

Apple iPhone 3G a WM


jirkaK

Doporučené příspěvky

Sygic, igo8 je hotový a od léta s novým fw bude možno zakoupit a používat. Ale nevím jestli do nich půjdu, xGPS je ZDARMA můžu si do ní stáhnout mapy celého světa, na data se připojím jen na nalezení trasy, jinak není potřeba používat data (ani v zahraničí není problém, mám datový roaming za dobrou cenu...). Na to aby se člověk dostal z bodu A do bodu B kdekoliv na světě to bohatě stačí. Pokud iPhone nepoužíváš tak jen papouškuješ názory neznalých rejpalů z internetu, pokud iPhone používáš rád ti přes SZ vysvětlím jak xGPS používat lol . Už jsem s tím jel v neznámém prostředí a dostal jsem se přesně tam kam jsem chtěl, používal jsem na WM zařízeních "lepší" navigace ukazovali mi domy kolem cesty, terén (ten tohle umí taky) povídali na mne a je pravda bylo to tak dokonalé že jsem musel ze zařízení sundávat zadní kryt a umístit ho před výdech klimatizace, protože jinak se iPaq přehřál a nefungoval. Takže ano bezesporu složité a dokonalé navigační programy mají své výhody :D

Editováno: , autor: murder
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

iphone nemam (a jsem tomu rad lol ) ale protoze jsem od fochu tak mam zakose s iphonem a xgps mi vazne prijde pomerne omezeny ;) Jiste se shodneme ze zaklad navigace jsou podrobne mapy (i s cisly), poi a pripdane doplnkove funkce jako navadeni do jizdnich pruhu. Baraky atd. jsou pekne na oko jinak k nicemu. Takze az to vypusti plnou parou do sveta tak budu pet na iphone aspon trosku chvaly ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sygic, igo8 je hotový a od léta s novým fw bude možno zakoupit a používat. Ale nevím jestli do nich půjdu, xGPS je ZDARMA můžu si do ní stáhnout mapy celého světa, na data se připojím jen na nalezení trasy, jinak není potřeba používat data (ani v zahraničí není problém, mám datový roaming za dobrou cenu...). Na to aby se člověk dostal z bodu A do bodu B kdekoliv na světě to bohatě stačí. Pokud iPhone nepoužíváš tak jen papouškuješ názory neznalých rejpalů z internetu, pokud iPhone používáš rád ti přes SZ vysvětlím jak xGPS používat lol . Už jsem s tím jel v neznámém prostředí a dostal jsem se přesně tam kam jsem chtěl, používal jsem na WM zařízeních "lepší" navigace ukazovali mi domy kolem cesty, terén (ten tohle umí taky) povídali na mne a je pravda bylo to tak dokonalé že jsem musel ze zařízení sundávat zadní kryt a umístit ho před výdech klimatizace, protože jinak se iPaq přehřál a nefungoval. Takže ano bezesporu složité a dokonalé navigační programy mají své výhody :D

No musis si takoveto zarizeni, ktera ti ukazuji cestu davat do klimatizovane prihradky na napoje :D

Ja jel Praha - Zdan a menil jsem cestou 3 roztavene zadni kryty u Omnie a to bylo delany na zakazku z plechu :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

murder : naprosta spokojenost, navic vse zdarma, cestina ;) ,mapy,samotna navigacka :D muze byt clovek vic vysmaty ?

jak rika murder, proboha k cemu mi jsou nejake supr dokonale pristroje, potrebuju se hlavne dostat jednoduse z bodu A do bodu B , na tohle mi xGPS dokonale staci, kdyz delam kamionaka tak si koupim neco dokonalejsiho ne ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Hm, parada, kdyz uz je pro iphone navi vcetne hlasove navigace, tak to uz do WM montuji autopiloty, nebo jak bych to lepe prirovnal

:smich: :smich: :smich:

btw crecku, jsi taky znaly, jak se jmenuje gamesa na iphone, co jedes myslim motorka ci auto, okruh a iphone drzis jako volant a ridis??? Ukazoval mi to nejakej Amik v praci a bylo to celkem cool... Je to i pro WM, nebo je to tak stare, ze by se s tim nezabyvali?? :D;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Davone to funguje jen s pohybovym cidlem co ma zabudovany iphone, ma to skoro kazda gamesa kde jsou nejake zavody , ted s tim hraju napriklad NFS na iphone, ja moc gamesy neparim, ale speedy se jim fakt povedly, to byla povinost ;) co ma vetsina lidi tak je to tohle : http://iapplications.ru/71/Asphalt_4_Elite_Racing/ ale koukni na speedy , ty jsou fakt bozi :

netusim jestli ma zabudovane cidlo i omnia , ale jak znam WM , tak pokud to tam je, tak to bude fungovat spis k zlosti nez k radosti :D

btw tahle navigace uz byla hotova davno, apple ji ale nechtel uvolnit, vyvijeji si svoji a ma vyjit v lete, nakonec se ale sygic nasral a hodil ji do specialni distribuce , jak to nazvat, pro lamery ?

Editováno: , autor: creck
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no dobra zprava, ale krom rychlejsiho netu jsem nenasel zadne vylepseni, dneska vychazi konecne OS 3.0 , ktery by mel byt i v novem iphone, tak uvidime co to bude za zazrak, (pro neznale, neco jako kdyz vyjde novy windows) me moc nepotesil, ocekaval jsem konecne podporu flash veci , ktere tam opet nejsou a musi se resit pres cydii

Editováno: , autor: creck
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...