Přejít na obsah

USB na original autoradiu?


Doporučené příspěvky

Tak jsem si ten "zázrak" také pořídil. Verzi včetně bluetooth HF od "jozef Ziak" za cca. 3600Kč včetně poštovného na dobírku. Mám to schované v palubce a jen do loketky vytažený USB kabel pro flashku. Skoro vše funguje jak má až na :

1) MP3 se samo po nastartování nerozjede = musí se zmáčknout šipka na změnu skladby, potom se to začne celé načítat a po cca. 30 vteřinách to začne hrát to místo, kde to skončilo minule = dost slabé !

2) po ruční změně skladby např z čísla 23 na číslo 24 "ZAMRZNE" počítadlo času : po nějakém čase se MP3 rozjede (cca. 10 vteřin), ale čas je po celou dobu 00:00. Začne ukazovat až po skončení této skladby a začátku další = dost slabé !

3) HF přes bluetooth funguje jen když jsou puštěné MP3 - v modu radia není funkční a ani nelze cokoliv nastavit : např. citlivost mikrofonu, kde je kabel tak krátký, že nejde instalovat do stropní lampičky, kde je na něj mřížka = dost slabé ! Je to asi tím, že jsem koupil zajíce v pytli, protože :

4) není k přístroji ani doklad - paragon, ani návod k obsluze a ani montáži (ten jsem nakonec dostal přes mail, ale nejdřív v ANJ a pak překlad do slovenštiny) a ani záruční list. = dost slabé !

Takže tyto z mého pohledu vady lze jen těžko někde reklamovat. Nebo se pletu pane "jozef Ziak" ? No uvidíme jak se k tomu prodejce postaví.

Zkrátka : člověk v životě dělá spoustu chyb a já udělal právě jednu z nich.

Přístroj si opravdu raději kupte v ČR, kde je k tomu vše zákonem předepsané dodáno (záruční list, paragon a i návody na instalaci a obsluhu v ČJ).

Jinak : mám k tomu připojenou 8GB flashku a docela jí do hraje (až na to delší načítání po každém startu).

Ahoj PASAT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, ty jo, tak to mas teda smulu, jak to tak slysim, tak jsem rad, ze jsem to koupil na www.xcarlink.cz . Jestli budes mit cas, tak nafot jak ten tvuj pristroj vypada, jestli je to neco jineho nez mam ja. Kazdopadne ti doporucuji nechat si vratit prachy a objednat z xcarlink. Mam navod, zarucak a vse funguje spravne.

Tak hodne zdaru chlape.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak sa mozem aj ja vyjadrit, tak panovi passatovi (Pavel Franc) bolo povedane ze moze vratit xcarlink aj ked to ze on si neprecital aj tu na fore ze k tomu neni doklad mna nemusi zaujimat ale chcel som vyjst v ustrety, na kazdy mail a kazdy z jeho nekonecnych dotazov som promptne odpovedal a snazil sa vyjst v ustrety.

To ze jemu sa to takto sprava moze byt aj tym ze tam ma pomalu flashku a este aj 8GB co je zbytocnost ked je mozne tam mat len 6x99 pesniciek, a kazdy iny subor ho len zdrzuje.

Na to bol viackrat upozorneny!

Xcarlink a aj Bluetooth modul je rovnaky ako kupite kdekolvek inde!

A nech nic nevravi, mal ho za nizsiu cenu ako v CR a to aj s postovnym!

Ale co mozem , len sa nechat urazat niekym kto si ani jeden kabel nepripoji do autoradia bez automechanika :p :p :p

nejdem sem davat nijake porekadla, len chcem podotknut poslednu vec, kazdy kto kupi aj ked bez blocku ma 2 rocnu zaruku odo mna.

Pan franc ktory sa ohana vseliakymi zakonmi si neuvedomuje ze ked COKOLVEK kupi cez inzerat moze tam byt napisana aj 25 rocna zaruka tak NEPLATI!!! plati iba prvemu majitelovi druhemu nie! a som zvedavy ako bude niekoho z inzeratu hladat po roku kvoli zaruke sa mu kazdy :prc: a nevravte ze nie.

No kazdopadne kazdy kto si kupi tak ju predsa dostane.

zaujimave ze s Ovidiusom nebol ZIADEN ale naozaj ZIADEN problem.

s pozdravom Jozef Ziak

EDIT: Aby bolo jasne aj napriek ociernovaniu plati, ze Pan Franc moze este stale vratit a kludne si moze kupit v cechach, mal to za presne 127€ aj s postovnym a nech si to kupi odkialkolvek naozaj mi toto ociernovanie za to nestoji ! Ja sa snazim byt cestny a nakoniec z toho vychadzam ako hajzel (ono to tak aj byva, no moja chyba, treba byt svina). Nechcem sa tu vykecavat a SPAMOVAT verejne uvadzam ze pan Franc mal (bolo mu to viackrat napisane) moznost vratit a stale ju este ma.

este dalsia vec (len upresnenie): modul bluetooth nemoze fungovat ked neni aktivny, ked pocuvate radio tak nemate prepnute na CD (cize xcarlink) takze logicky nemozete telefonovat. Pre istotu priklad: chcete nahravat Primu zo satelitu ale mate prepnute na Novu, logicky nemozete nahravat Primu.

Editováno: , autor: jozef Ziak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže kolegové z klubu - výše vidíte "úroveň" prodejce.

A ještě jsem dostal mail : " Takze mily pan FRANC! Vy sa mne vyhrazate o nejakom udani a tak fajn, a co tak ociernovanie!

Jozef Ziak "

Ahoj PASAT

PS: Ano - nabídl vrácení, ale na moje náklady...

PS 2 : A ta věta : "Ale co mozem , len sa nechat urazat niekym kto si ani jeden kabel nepripoji do autoradia bez automechanika" - no tak ta má úroveň :-)

Editováno: , autor: pasat
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosim nespamujme tu.

kolegovia vydite uroven, presne tak, MOZETE TO VRATIT, viete co poslite to kludne za celych 127€ alebo prosim o co Vam ide? nemam si po to prist? to kvoli postovnemu robite takuto vedu, dobre, kludne si zaplatim to postovne=D

No keby ste to povedali skor tak setrime forum zbytocnymi recami, prepacte ale je mi smiesne kvoli pstovnemu takyto rozruch, hmm dobra uroven.

Pan Franc kludne mi to poslite, zisitie mi cenu postovneho z CR na SR a pripocitajte ju k 127€ velmi rad Vam vratim vsetky peniaze ale toto ociernenie mne nevrati nikto ale budis, hadam kazdy inteligentny clovek uzna kde je pravda.

BTW ani cez xcarlink.cz by Vam nepreplatili postovne k Vam a naspat, ale mne to za to nestoji, su to drobne.

EDIT:

Takze aj mne akurat prisiel mail:

Víte : je to zamontované v autě a měl bych s tím další náklady...

Toto pro mně není vhodné řešení.

Teď potřebuji, aby to fungovalo (rozjetí po startu, počítadlo času...)

S pozdravem Franc

Takze ja Vam NEVIEM POMOCT! JA NIE SOM VYROBCA.

Vsetko nastavenie ohladne flashky bolo uvedene.

Viac ako Vam preplatit postovne odomna k Vam a aj od Vas ku mne NAOZAJ nemozem urobit!

Vy ma ohovarate a nakoniec sam neviete co chcete, skuste si rozmysliet o co Vam ide a potom Vam rad vydem v ustrety, ako viem je 7 dni do vratenia od obdrzania zasielky cez internet, dostali ste 14 dni na vratenie. Podotykam ze este stale mate 4 dni.

TO ADMIN / MODERATOR

prosim ospravedlnte tento spam, ja som to naozaj nevyvolal a sam netusim o co ide.

hadam nam to niekto vysvetli a v klude to potom zmazte

Editováno: , autor: jozef Ziak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč tu tedy píšete stále další příspěvky ?

Když jste sám psal : " Prosim nespamujme tu. "

Nedělejte prosím ze sebe ukřivděného ...

A už opravdu pokračujme jen přes ten mail...

OK?

PS: Karta je nastavena a formatována přesně dle instrukcí - v tom problém není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Doporučuju to kupovat spíše ze Stualarmu než ze Slovenska, vyjde to na 2500,- viz.: http://www.stualarm.cz/search.asp?EXPS=55x...;SearchType=all, a hlavně na to máte 2 roky záruku, případně můžu zajistit malou slevičku cca 200,- přes mě, kdyžtak SZ.

JJ souhlas Stualarm je tutovka, co se reklamací týče absolutně bez problému. A máte to v Čechách, tj. ještě levnější pošta a jistota při reklamaci dle obchodních podmínek !!!!! :palec2::palec2::palec2:

A peníze zůstanou v ČR :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zo slovenska uz tiez zo zarukou a dokladom. Vdaka predoslej skusenosti a problemom uz ide o normalny obchod so vsetkym.

To bych chtěl vidět, jak se bude řešit reklamace na Slovensku. Každopádně já důvěřuji pouze velkým a prověřeným firmám jako je Stualarm, a pokud bych už něco objednával ze zahraničí, tak pouze v případě výrazné slevy. Což v tomto případě neplatí (ta věc je ze Slovenska ještě dražší) . Takže nevidím jediný důvod proč to objednávat ze Slovenska, když je spolehlivý a levnější dovozce zde v Čechách.

Editováno: , autor: Filas1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
AUX - nezkoušel jste někdo FM bezdrátové modulátory? Někde jsem viděl takovou pěknou věcičku cena okolo 1000,- kč která měla 3,5mm vstup jack + usb pro připojení flashky, MP3 přehrávače atd. Tato věcička převádí audio do FM signálu a poté stačí naladit rádio na určené frekvenci a můžete poslouchat. Máte někdo s něčím takovým zkušenost co se týče kvality atd?

svůj účel to sice splní, ale kvalita hudby se velice bídná!! :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bych chtěl vidět, jak se bude řešit reklamace na Slovensku. Každopádně já důvěřuji pouze velkým a prověřeným firmám jako je Stualarm, a pokud bych už něco objednával ze zahraničí, tak pouze v případě výrazné slevy. Což v tomto případě neplatí (ta věc je ze Slovenska ještě dražší) . Takže nevidím jediný důvod proč to objednávat ze Slovenska, když je spolehlivý a levnější dovozce zde v Čechách.

asi preto ze stualarm ma stari model bez SDHC a xcarlink.cz nema BT adaptery.

ale vsak ja nikoho nenutim. vsak kupujte co chcete. a napriklad take spatne zrkadlo s GPS, BT, parkovacim asistentom a kamerov nepredava nikto iny:D

a ak ano tak nie za taku cenu:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kol5

Že by to byla SKRYTÁ reklama na další "KVALITNÍ" výrobek pane Ziak?

Pan franc toto bolo dalsie Vase koledovanie o tresne oznamenie?!

Mate este nejaky problem?! dlho o Vas nebolo pocut, normalne som mal pekne dni. co tak zasa nieco nove vymysliet?

na fore ste iny macher, no realita byva kruta tam sa neda schovavat...

dorazne Vas ziadam

pre ostatnych, dakujem ze verite jednemu cloveku, ak raz budete mat obchod myslite na toto, urcite sa Vam to stane. ale osobne a uprimne, kupujte zo Stualarmu, ak nepotrebujete viac ako 2GB (viac aj tak nevyuzijete) a BT handsfree tak maju najlepsiu cenu, ja taku nemozem dat kedze kupujem drahsie.

ide mi len o to aby ma nikto neodsudzoval len kvoli tomu ze som zo SR a ze jeden clovek je nespokojny aj ked to mohol vratit a 2 mesiace sa nemal k cinu a to by som preplatil aj postovne z CR naspat, cize by neprisiel o nic, no aj tak kazdy da jemu za pravdu kedze je z CR. Patriotizmus v pohode ale vsetko ma iste hranice.

nic viac nechcem len aby ste sa zamysleli nad tym, a vobec nikoho nenutim nakupovat u mna, je plno firiem ktore maju podobny druh tovaru.

Dakujem

Editováno: , autor: jozef Ziak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pane, vaše neustálé zastrašování mne již nebaví. Tady jsem na českém ŠKODA fóru a diskutuje se tu pomocí příspěvků. Toho jste si ještě nevšiml? A k tomu vašemu přehrávači: v ČR SE POSKYTUJE ZÁRUKA NA VEŠKERÉ ZBOŽÍ MINIMÁLNĚ 2 ROKY A NE JEN 2 MĚSÍCE + NĚJAKÉ VÝHRŮŽKY! Při nejbližší cestě Vám ho přivezu osobně, aby jste vůbec viděl co prodáváte... Pokud máte nějaké dotazy, tak již prosím přes mail!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pane, vaše neustálé zastrašování mne již nebaví. Tady jsem na českém ŠKODA fóru a diskutuje se tu pomocí příspěvků. Toho jste si ještě nevšiml? A k tomu vašemu přehrávači: v ČR SE POSKYTUJE ZÁRUKA NA VEŠKERÉ ZBOŽÍ MINIMÁLNĚ 2 ROKY A NE JEN 2 MĚSÍCE + NĚJAKÉ VÝHRŮŽKY! Při nejbližší cestě Vám ho přivezu osobně, aby jste vůbec viděl co prodáváte... Pokud máte nějaké dotazy, tak již prosím přes mail!

A Vy si co sebe myslite, ze sem napisete hocijake nepravdy len aby ste boli zaujimavy alebo netusim o co Vam ide?! hlavnench mate posledne slovo?! Trosku si mylite pojmy s dojmamy, dal som Vam moznost dva mesiace na vratenie produktu, co normalne byva 7 dni! a nerozhybali ste sa, zaruku 2 roky ste mali normalne a aj mate!

co sa tyka najblizsej navstevy, budem velmi rad ked uvidim niekoho tak bezcharakterneho ako ste vy, kedze niekomu ponukne uplne moc moznosti, DOKONCA ZE TO OD NEHO ODKUPIM a on sa na to vy... a stale len zabrda a zabrda, VRATIT NECHCE LEN PISAT A PISAT A PISAT a ked sme pri tom tak sa priznajte aj tu, v maily ste sa prekecol, tak nech to vedia vsetci ze chcete vratit len pre to ze chcete nove radio a teda toto vam bude zbytocne naviac.

"vyhruzky" boli len z Vasej strany, asi ste i pomylili osoby! dufam ze ludia co tu citaju uz konecne vidia ze kde je pravda a ze aky bezcharakterny vymrdac ste!

pridte uz sa fakt nevie dockat ale nic od Vas nevezmem a premna sa tu hadzte aj o zem!!!

a je mi jasne ze sem idete pisat dalsie nepravdy a lzi ako CELY CAS! tak len myslite na to ze ked sem napisete cokolvek, je mi to uplne jedno, nemienim uz viac pisat o nicom a uz vobec Vam ponukat nejake rozne formy vratenia aj tak budete mat len same reci a nakoniec poviete ze to nechcete vratit ako ste tu urobili uz minimalnen 7krat!

nech si vsetci urobia obraz aky ste, ja mam ciste svedomie! ponukol som Vam vratenie, vratenie bez platby za postovne, odkupenie, co viac chcete? aby som Vam poslal na ucet 3 nasobok? Mate trosku pomylene predstavy. Takze piste si co chcete ja koncim a koncim aj s obchodovanim s CR, toto nepotrebujem zazivat, mam ine starostia dolezitejsie ako jedneho nafuku co len otravuje a sam NETUSI co chce!

Rusim aj vsetky objednavky, LEN VDAKA VAM, nech sa Vam ludia podakuju! a nech si cakaju do 10.07. kym budu mat BT v xcarlnk.cz a aj to o 10€ drahsie aj s postovnym,

urcite budu radi!

MNE JE TO UPLNE JEDNO!

Editováno: , autor: jozef Ziak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemůžu si pomoct, ale jednoznačně musím dát za pravdu prodejci. Kupujícímu se nechce demontovat zařízení z auta a ztrácet čas posíláním, pak ale nevím, o čem tady diskutuje. Mimochodem, náklady na dopravu jdou vždy za kupujícím, nikoliv prodejcem, a že se prodejce nabídnul dopravu uhradit je jen jeho dobrá vůle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemůžu si pomoct, ale jednoznačně musím dát za pravdu prodejci. Kupujícímu se nechce demontovat zařízení z auta a ztrácet čas posíláním, pak ale nevím, o čem tady diskutuje. Mimochodem, náklady na dopravu jdou vždy za kupujícím, nikoliv prodejcem, a že se prodejce nabídnul dopravu uhradit je jen jeho dobrá vůle.

BOZE DAKUJEM VELMI PEKNE, konecne, naozaj velmi pekne dakujem, ja uz nemam sil na neho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pane Žiak,

jak si mám vysvětlit : "bezcharakterny vymrdac" ? Vy už jste opravdu slabý na nervy, co? :

"Rusim aj vsetky objednavky, LEN VDAKA VAM, nech sa Vam ludia podakuju! a nech ...."

Přístroj Vám tedy odešlu na klasickou reklamaci a uvidíme ;) Zařízení je již demontováno :smich:

Psal jsem Vám, že VAŠE stále měněné termíny nejsem bohužel schopen splnit, protože jsem zařízení nechal montovat a dotyčný byl práce neschopen. To jste snad schopný pochopit... :)

A k tomu zpětnému odkoupení = dle vašeho VRÁCENÍ : ANO, nabídka proběhla, ale za zcela jinou cenu než jsem za to zaplatil! A to se mně nezdá jako korektní řešení. :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemůžu si pomoct, ale jednoznačně musím dát za pravdu prodejci. Kupujícímu se nechce demontovat zařízení z auta a ztrácet čas posíláním, pak ale nevím, o čem tady diskutuje. Mimochodem, náklady na dopravu jdou vždy za kupujícím, nikoliv prodejcem, a že se prodejce nabídnul dopravu uhradit je jen jeho dobrá vůle.

Ahoj,

snad bych tedy upřesnil, že jsem nemohl provést okamžitou demontáž, protože mně známej, který mě dělá na autě, marodil. Ano nejsem takovej monter, abych se do toho pustil osobně, ale to už pan Žiak ví a i se tomu smál!. To že výrobek funguje tak na cca. 50% (nepřehrává automaticky po nastartování, zasekává se časové počítadlo, HF BT se nepřipojí k telefonu a když už, tak je přenos hovoru pro druhou stranu velmi nekvalitní až nesrozumitelný...) je hlavní důvod, proč to nechci ve svém autě.

Pasat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pasate promin, ale o nefunkcnim HF tady doted nepadlo ani slovo - puvodne jsi mel problem jen s tim, ze ti to nefunguje pri radiu (coz dava smysl). O vuli k demontazi vypovida tvuj e-mail citovany prodejcem, podle ktereho:

Víte : je to zamontované v autě a měl bych s tím další náklady...

Toto pro mně není vhodné řešení.

Teď potřebuji, aby to fungovalo (rozjetí po startu, počítadlo času...)

Neboli z tve strany NEBYLA vule zarizeni demontovat a vracet!

A prodejce nabizel i zaplaceni postovneho, coz opravdu neni bezne. A to ani pri reklamaci, ani pri vraceni ve 14denni ochranne lhute. Btw co se tyka vraceni ve 14denni lhute, prodejce je opravnen uctovat i dalsi naklady - znovuzabaleni, vycisteni apod., tudiz jeho nabidka na PLNOU cenu PLUS POSTOVNE byla opravdu velkorysa.

Takze prosim tady zbytecne neocernuj prodejce.

A pokud by nebyla pravda neco z toho, co prodejce tady uvadi (jeho nabidky apod), klidne taky cituj jeho emailove odpovedi.

A nebo radsi si to reste sami, at to tu zbytecne ne zasi.ame...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...