Přejít na obsah

USB na original autoradiu?


Doporučené příspěvky

A jde ten USB konektor pripojit k Audience? :)

Mělo by to prý jít připojit ke každému autoradiu Škoda, které mají Can Bus.

Na can busu nezáleží, připojíš to ke každému autorádiu s ovládáním CD měniče. Id3 tagy to nikdy zobrazovat nebude. Chová se to jako originální CD měnič a ten je taky nezobrazuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pri naštartovaní motora alebo ak je to dlhší čas vypnuté mi to urobí takú vec, že skladba kde bolo skončené prehrávanie síce pokračuje ďalej, ale na displeji mi to ukazuje CDC03 TRACK 01 a po skončení skladby to skočí na CDC 01 TRACK 01. Ak však rádio medzitým vypnem a zapnem začne to zobrazovať správne. Robí to ešte niekomu alebo mám vadný kus?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pri naštartovaní motora alebo ak je to dlhší čas vypnuté mi to urobí takú vec, že skladba kde bolo skončené prehrávanie síce pokračuje ďalej, ale na displeji mi to ukazuje CDC03 TRACK 01 a po skončení skladby to skočí na CDC 01 TRACK 01. Ak však rádio medzitým vypnem a zapnem začne to zobrazovať správne. Robí to ešte niekomu alebo mám vadný kus?

Já to mám bez problémů . Bude to asi vadný kus . Běž to reklamovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Frekvenční generátor pro testování reproduktorů, rozdělené na jednotlivé frekvence od 20 hz do 20 kHz v 11 souborech mp3, nebo jeden soubor mp3 vše v jednom. Nevím jestli se to bude někomu hodit, já jsem to použil k hledání drnčení v jedněch dveřích u O2, 40 Hz to jasně odhalilo.

Uloženo na RAPIDSHARE: http://rapidshare.com/files/89581297/Gener...0_20kHz_mp3.zip

Bez hesla. Velikost: 20,3 MB

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, já to mám připojené k Nexusu a ten MP3 nepodporuje - přesto to MP3 z USB flashky přehrává perfektně :) Tenhle USB vstup zároveň umí konvertovat data z USB a převádět je do normálního signálu se kterým si rádio poradí..

Kolega si dnes tuhle hračku pořídil taky a má s tím trochu problém. Zvuk je silně přebuzený, nedá se to poslouchat, takže to zkusí reklamovat. Zkoušeli jsme data z jeho USB flashe přehrát u mě a v pohodě, takže je to tím zařízením. Jsem zvědavý jestli zítra přinese jiný kus, až to vyzkoušíme. Jo a ještě jiná věc - ten kousek co dnes přivezl kolega už měl lepší konektor - dá se přímo zacvaknout do MOST konektoru a perfektně tam drží :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, já to mám připojené k Nexusu a ten MP3 nepodporuje - přesto to MP3 z USB flashky přehrává perfektně :) Tenhle USB vstup zároveň umí konvertovat data z USB a převádět je do normálního signálu se kterým si rádio poradí..

Kolega si dnes tuhle hračku pořídil taky a má s tím trochu problém. Zvuk je silně přebuzený, nedá se to poslouchat, takže to zkusí reklamovat. Zkoušeli jsme data z jeho USB flashe přehrát u mě a v pohodě, takže je to tím zařízením. Jsem zvědavý jestli zítra přinese jiný kus, až to vyzkoušíme. Jo a ještě jiná věc - ten kousek co dnes přivezl kolega už měl lepší konektor - dá se přímo zacvaknout do MOST konektoru a perfektně tam drží :palec2:

Blbej dotaz co je MOST konektor ? To ze to konvertuje zni dobre. Je tu nekdo kdo to ma na Streamu co nepodporuje MP3?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Blbej dotaz co je MOST konektor ? To ze to konvertuje zni dobre. Je tu nekdo kdo to ma na Streamu co nepodporuje MP3?

Je úplně jedno jestli to máš u Nexuse nebo u Streamu , ale hlavní je že to funguje . A nemusíš mít vůbec ten novej stream s MP3 , to na to nemá žádný vliv jestli umí nebo neumí přehrávat MP3 formát . Funguje to na principu CD měniče.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MOST konektor je taková veliká zástrčka co se strká do Streamu, nebo Nexuse jakož i jiných origo rádií konvernu VW. Když používáš jiné (neorigo) rádio tak je tam konverze mezi most a iso konektory pro standartní rádia. No a tahle USB hračka ve verzi ketrou jsem minulý týden koupil já má klasický malý 12pinový konektor (vlastně má dva, ale zapojuje se jen jeden, což si kdokoli kromě mě přečte v návodu a nemusí to rozdělávat 2x) který se v podstatě provlékl prázdým průchodem v MOST konektoru a zapojil se do rádia. No a kolega už měl lepší verzi, kde je ten konektor větší a nádherně se zacvakne do MOSTu a i s ním se dá připojit nádherně do rádia.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MOST konektor je taková veliká zástrčka co se strká do Streamu, nebo Nexuse jakož i jiných origo rádií konvernu VW. Když používáš jiné (neorigo) rádio tak je tam konverze mezi most a iso konektory pro standartní rádia. No a tahle USB hračka ve verzi ketrou jsem minulý týden koupil já má klasický malý 12pinový konektor (vlastně má dva, ale zapojuje se jen jeden, což si kdokoli kromě mě přečte v návodu a nemusí to rozdělávat 2x) který se v podstatě provlékl prázdým průchodem v MOST konektoru a zapojil se do rádia. No a kolega už měl lepší verzi, kde je ten konektor větší a nádherně se zacvakne do MOSTu a i s ním se dá připojit nádherně do rádia.. :)

takto iso som to mal aj ja, krásne sa to zacvaklo do toho štvorcového konektora

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
Ne, já to mám připojené k Nexusu a ten MP3 nepodporuje - přesto to MP3 z USB flashky přehrává perfektně :) Tenhle USB vstup zároveň umí konvertovat data z USB a převádět je do normálního signálu se kterým si rádio poradí..

Kolega si dnes tuhle hračku pořídil taky a má s tím trochu problém. Zvuk je silně přebuzený, nedá se to poslouchat, takže to zkusí reklamovat. Zkoušeli jsme data z jeho USB flashe přehrát u mě a v pohodě, takže je to tím zařízením. Jsem zvědavý jestli zítra přinese jiný kus, až to vyzkoušíme. Jo a ještě jiná věc - ten kousek co dnes přivezl kolega už měl lepší konektor - dá se přímo zacvaknout do MOST konektoru a perfektně tam drží :palec2:

jak dopadl kolega s reklamaci ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...