Přejít na obsah

USB na original autoradiu?


Doporučené příspěvky

jeste by me zajimalo-napiste kdo uz to mate jestli to jde:

kdyz si na usb(SD) vytvorite ty adresare CD01, CD02, CD03, .....atd. lze do nich vkladat jen mp3 nebo cele adresare s mp3? najde je to i v tech adresarich nebo tam musi byt uz jen ty mp3?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co já vím, tak do jednotlivých adresářů CD.. se už musí ukládat jen přímo mp3 soubory. Mě by zase zajímalo, jak je to s tím, že by adaptér měl už umět zobrazování názvů mp3 na displeji autorádia? Zkoušel jsem už ten nový typ s mini USB konektorem pro AUX na Nexusu a názvy to nezobrazuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hotovo, uspesne namontovano. Tak k tem nazvum, mam tez ten novy model, co ma microUSB ale nazvy stejne nezobrazuje. Co se tyce zvuku, tak musim rict, ze super, dle meho nazoro teda. Uplne bohate mi to staci, pocitam, ze nemam absolutni sluch. USB i SDslot funguje perfeknte. Aux vstup pres microUSB nema takovou kvalitu, ale to zalezi na pristroji ktery na to pripojite ze. A ty adresare jsem jeste nezkousel. Zatim jsem daval primo mp3 do tech slozek CD01 atd. Jinak flashky aji sd karty musi byt naformatovane na system souboru FAT32, kdyby nekdo nevedel. Ovladani pres volant funguje take bezchybne. Takze za mne zatim velka spokojenost. Mam to tam ale asi 2hodky, takze uvidime jake budou dlouhodobejsi zkusenosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Foto montaze( jestli myslis prubeh) bohuzel nemam. Vyslednou praci nafotit muzu, ale jeste nemam zadelanou tu vyvrtanou diru. To musim nejak poresit. Ale nijak mi tam nevadi, takze to nejak nehrotim. Ty podslozky jsem ja blbec zapomnel vyzkouset. A jelikoz jsem vecer vytahl baterku a dal si ji doma nabijet, tak to ted nemzu vyzkouset. Ale asi te zklamu, podle me 8Gb karta je na nic. Kdyz si vemes, ze tam muze byt jen CD01...az CD06 a v kazdem 99 pisnicek, tak to nezaplnis tech 8GB... 4Gb staci bohate. dejme tomu ze v prumeru muze ¨mit kvalitni mp3 6mb. Coz ti dava nejakych 3.5Gb kdyby si pocital ze tam nacpes 594songu. Vyzkousim zitra ti podslozky, slibuju:). Samotneho me to zajima, bylo by to moc fajn kdyby to slo. Tak se omlouvam, ze jsem na to zapomnel. Zitra to napravim. Preji hezky vecer vsem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jasne ze maji, ale podle me v prumeru to nebude vic jak 7mb jedna mp3... ale to je fuk.. pri dnesnich cenach flashek a pam.karet je to jedno...zkusim sehnat nejaky gumovy krouzek no, jen jsem tu diru nevyvrtal kulatou, ale spis ovalnou(obdelnik). Stacilo to tak akorat na ty konektory. Jsme ty konektory vycvakl z tech adapteru(toho modreho a cerneho) aby to nemusela byt jeste vetsi dira.. jinak pri montazi jsem vytahl celou skrinku pred spolujezdcem.. mel jsem vypadlou hadicku na klimatizovani te prihradky, tak jsem to rovnou cele vytahl. a taky jsem mel jistotu, ze diru navrtam presne tam kde ji chci :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to normalni plast, tvrzeny, ale slo to jak do masla... nevim jestli je to potreba, ale byl jsem si jisty ze provrtam jen tu schranku a ze nepujdu pak naskr toho stredniho panelu.. jsem provrtal jen schranku a pak jsem ty kably protahl zezadu jak je prostor pro radio... ale jak rikam, ja jsem musel vytahnout, ptz jsem zaboha nemohl prostrcit ruku k te trubicce abych ji nasunul na to chlazeni do schranky. navic vymontovani ta schranky neni nic sloziteho..par sroubku, vypojis lampicku, pak odpojis konektor na vypinani airbagu spolujezdce a je to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasny, dikas za info pockam az mi to dorazi ze slovace a jebnu to tam hned taky .... zejtra jen prover ty podslozky - to by bylo ok kdyby to slo ... nebyl by to takovej bordel na ty karte... a schvalne vyfot jak to ted mas v ty schrance ... a postni to vse sem... dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze mam jednu dobrou zpravu. Podslozky zvlada a to aji kdyz jsem tam hodil slozku interpreta a v te slozce jeste nazev alba a pak az pisnicky. Akorat ze si nemuzete nijak prepinat mezi slozkama. Musite se k te dalsi slozce proklikat pres pisnicky. Jinak co se tyce kvality reprodukce, tak jsem hoooodne spokojeny, neda se to srovnavat s kvalitou vysilani radiostanic, dosud jsem byl na to odkazan, ptz me nebavilo porad vysunovat navigacni cd a davat tam hudebni, ani je palit se mi nechtelo. Hraje to mnohem lepe basy. Jinak jsem si vsimnul, ze pristroji se akorat moc nelibi prilis rychle prace s nim. Jako treba ze tam date CD01 a pak si uvedomite hned za sekundu ze ste tam chteli CD02 tak to nekdy napise ,,Chyba CD menice" . Ale pak to jede po chvilince hned dal. To same kdyz rychle treba preskocite z pisne 1 na pisen 10 rychlim proklikanim. Ale neni to pravidlem. Ale na tohle si myslim da zvyknout. Jinak mel bych na vas dotaz lidi. Da se nejak nastavit fuknce MIX(random) aby mi hrala nahodne jen z jednoho cd,napriklad CD01 ?? Ptz me stve ze mi to mixuje vsechny CD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli jsem to pochopil struktura muze byt nasledujici...

CD01 az CD06.... v kazdem adesari CD muzou byt kolik dalsich xxxx adresaru a v kazdem 700 pisnicek????

Mam totiz 8 GB SD kartu a myslim si ze adresar CD01-08 neni omezen pisnickamy ale dalsimy adresari a v nich muze byt kolik chce pisnicek.

Zna nekdo jak to teda opravdu je???? Dik za info ;)

Neodpustim si dotaz... Tobe ta KLIMA sviti jako vanocni stromecek proc to namas na AUTO a ECON... Tim padem ti nejede kompresor a zbytek dela automatika????

Editováno: , autor: p2p
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uz jsem s tim neco najezdil. A nejspis budu mit vadnou pametovou kartu. Kdyz tam dam flashku, tak to facha naprosto bezchybne, odzkousel jsem dve flashky aji dve sd karty. Jedno sdcko bylo 1gb a ta sla v pohode. Druhe sdcko vcera zakoupene je 4gb SDHC a trochu me to zlobi. Ne vzdy ho to napoprve nacte. Ale zjistil jsem, ze s nim ma i problem muj notas, takze to mozna bude spatny kus. Ptz jak rikam, to 1gb sd slo bezchybne. Tak zkusim vyreklamovat a uvidime no. Jinak ma to uz nekdo dalsi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uz jsem s tim neco najezdil. A nejspis budu mit vadnou pametovou kartu. Kdyz tam dam flashku, tak to facha naprosto bezchybne, odzkousel jsem dve flashky aji dve sd karty. Jedno sdcko bylo 1gb a ta sla v pohode. Druhe sdcko vcera zakoupene je 4gb SDHC a trochu me to zlobi. Ne vzdy ho to napoprve nacte. Ale zjistil jsem, ze s nim ma i problem muj notas, takze to mozna bude spatny kus. Ptz jak rikam, to 1gb sd slo bezchybne. Tak zkusim vyreklamovat a uvidime no. Jinak ma to uz nekdo dalsi?

jen aby to nebylo tim ze se jedna o kartu SDHC - to by sedelo i s tim notasem....(taky se mi v notasu seka hudba kdyz se na kartu kopiruje ci cte) no kazdopadne to testni a uvidime...

ja budu pouzivat 8GB SDHC a nejvetsi karta co nebyla SDHC tak byla max. 2GB - doufam ze ne 1GB.... :help: zkus jinou kartu hlavne SDHC!

jinac me to ma dorazit v pondeli ci utery tak potom to tam hned hodim ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...