Přejít na obsah

LED svetla AUDI S6 na OII


davidek.c

Doporučené příspěvky

a co? když se mi to nelíbí, tak mu tu mám psát, jaký je to skvělý, bombastický, že vzal výrobek audi a nabastlil ho na OII? to že jsem psal napodobeniny jsem myslel tak, že to napodobuje světla z S6, nic víc za tím nehledej, ale vyjadřujeme tady osobní názory.

Ja beru vsechny nazory...nekomu se to libi a nekomu ne a kazdy at se vyjadri,jak uzna za vhodne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejsem ani trochu zastánce těhle napodobenin originálů z jiných aut. dneska člověk na silnici potká Touarega, Passata a spousta dalších aut s těmahle rádoby S6 LED denníma světlama, takže já osobně nechápu snahu dávat tyhle věci na jiný auta než na ty, který to maj už továrně...

Není to špatné řešení, ale jediné čeho bych se bál je ta poloha - člověk čeká (a AUDI to mají) světla jinde, výš a problém v koloně může být na světě,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak.......zrovna ted v týdnu jela za mnou v Korunovační ul.nějaká starší Toyota(dle vzhledu nějakej tuningář)......koukám přes zrcátko že nesvítí,tak z dobrý vůle na něj sem tam bliknu vystraž.+mlhovkou aby si rozsvítil a on pořád nic.....až když jsme z Korunovační přejeli do Veletržní a já se mu trochu vzdálil jsem viděl že svítí,ale nějakýma přídav.den.světla úplně dole v nárazníku.............

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty ledky on na té Toyotě neměl......měl ty malý kulatý světílka......vypadalo to jako menší mlhovky z faceliftu-Felicie....a ještě to měl úplně dole a nebylo to vůbec vidět....až když se mu trochu víc vzdálil jsem viděl že mu tam dole něco svítí........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty svetla totiz nikam jinam dat nejdou.....jj je to hornet 600 a mel jsem ji uplne novou r.v.2007 docela dobra motorka.....

jen mala poznamka myslis ze ty svetla maji takle nizko vyznam?? je to pekny nic proti temto upravam ale hlavne to nahrazuje normalni svetla aby byl clovek vydet na nasich krivich silnicich plnych horizontu to znamena te uvidet az na posledni chvily preci jen audiny to maji ve svetlech maximalne na urovni spz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Denni svetla maji byt montovana dle urcitych parametru...ty splnuji a tak nevim proc tady nekdo porad resi jestli jsou moc nizko a nebo ne...ty svetla jdou videt moc dobre i zblizka...proste je to ted trend a kdo chce,tak si je koupi.At si rika kazdy co chce,ale porad to sviti a mozna i vypada lip nez treba svetla od MILOTECU a ta cena se moc nelisi.A co se tyce LED svetel,tak pokud je sero tak se mi zapnou samy xena a to i za deste.Myslim si ze je to vychytany docela solidne a urcite se nejedna o takoveto zapojeni-sam si zapni a potom vypni,kdyz nezapomenes..Dost lidi tady basni o tom,ze by chteli svetla na OII primo se zabudovanyma ledkama jako ma audi a jak by to asi vypadalo uplne stejne jako audi-proste jako kopie stejne jako ledky co mam namontovane-jedina vyhoda,ze by byli vys ledky...a nejde tady o to,abych si setril xena...proste se mi to libi

Editováno: , autor: davidek.c
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem na vlastní oči viděl Passata B5-ku s ledkama uvnitř světlometů jako má nová A4 a dost jsem čučel :kuk:
Jo to verim a kdyby byli na prodej na OII tak je uz davno mam,ale nejsou a kdo vi jestli budou,ale stejne to bude porad jako audi a ne passat.....audi ti vymyslela a ybytek to muze jen okopirovat Editováno: , autor: davidek.c
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...
LED su super ale uplne dole na naraznik mi to nesedi. Kazdemu sa paci nieco ine preto neodsudzujem ale opticky mi to neladi ked su zapnute xenony tie denne LED a este hmlovky - take nezosuladene. Skor by sa mi pacilo to hodit tesne pod xenony.

Co to je za nesmysly "...opticky mi to neladi ked su zapnute xenony tie denne LED a este hmlovky...", asi by jsi si mel zopakovat vyhlasku (alespon tu ceskou), a ujasnit si, jaka svetla mohou spolu svitit. U nas v Cesku by nemely denni svitit s nicim jinym, a take na co (?). Nehlede na to, ze nechapu, ze kdyz max HID (xenony), tak proc resis nejake dalsi denni osvetleni. Chapu, ze u halogenu se to trochu vyplati kvuli spotrebe, ale proc to resit u xenonu s jejich prikonem? Vyhozene penize, zbytecna namaha a dokurveny design masky O2...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co to je za nesmysly "...opticky mi to neladi ked su zapnute xenony tie denne LED a este hmlovky...", asi by jsi si mel zopakovat vyhlasku (alespon tu ceskou), a ujasnit si, jaka svetla mohou spolu svitit. U nas v Cesku by nemely denni svitit s nicim jinym, a take na co (?). Nehlede na to, ze nechapu, ze kdyz max HID (xenony), tak proc resis nejake dalsi denni osvetleni. Chapu, ze u halogenu se to trochu vyplati kvuli spotrebe, ale proc to resit u xenonu s jejich prikonem? Vyhozene penize, zbytecna namaha a dokurveny design masky O2...

Myslel som to tak, ze pokial to nie je priamo z vyrobnej linky, ale dodatocne doplnene, tak sa to na octaviu nehodi. Ale ako som vravel, kazdi ma iny vkus, tak si dajte na auto co sa vam paci, hlavne aby ste boli vy spokojni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...