Přejít na obsah

Spojka Starline?


dufado

Doporučené příspěvky

Na Octu 1,8 92kw motor AGN mě čeká už nutná výměna spojky. Teď to mám s penězma asi jako polovina národa na houbeles:-( Nebáli byste se spojkové sady Starline z Auto Kelly za cca necelý čtyři tácky? A je cena 2.500,- za výměnu standardní? Či rovnou nevíte o někom z Brna a okolí kdo to zvládne dobře a hlavně levněji?

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevim jak ostatni ale podle me bych priplatil za neco kvaltnejsiho nez je STARLINE . Navic cena neni nejak lakava a kdyz si vezmes ze

je velka pravdepodobnost ze se to vyse..... tak kdyz te bude cekat demontaz a znovu montaz uz je to mnohem drazsi nez Sachs nebo Valeo

Myslim ze bych umel sehnat o neco drazsi ale kvalitou nekde jinde .

Editováno: , autor: jELDA
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna na Octu s touhle motorizací jsem spojku Starline před dvouma rokama montoval, kamarád táhl z jedný výplaty celou rodinu a neměl peněz nazbyt. Přítlačák a lamela byla made in Italy a ložisko SKF.

Kdybys chtěl tu Starline ti nechám za 3200kč nebo Valeo ( což je určo lepší volba ) za 4200kč.

Kdyžtak dej vědět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky všem za info. Hlavně mi šlo o to, zda není Starline vyloženě čínská vražda, ale dle všeho, jednou berou od toho dodavatele, podruhé zase od jinýho a prodávají to v Kelly pod svoji značkou jako třebas v Tesco výhodný nákup či billáckých Clever výrobků. Za nabídky všem děkuji, případně budu psát rovnou do e-mailů a nějak to poskládám...

Kurňa, kdy už budu mít alespoň setinu příjmu generálního ředitele Čezu, kterýmu pomáháme opět vyšší zasbou za energie? :help: (sranda, však to mnozí taky znáte, je potřeba vylepšit něco na autě nebo něco vyloženě hoří a žena začne otravovat s takovými "zbytečnostmi" jako je pořádný oblečení na zimu pro dítě, aby nechodilo jako bezdomovec :)

Editováno: , autor: olisoft
citovanie predchadzajuceho prispevku je ZAKAZANE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo to znám, málokdy si člověk doma prosadí opravdu něco kvalitního do auta, myslím pro lidi s běžným příjmem okolo 20000, děckem a paní na mateřský:-) pak jsou tyhle levnější věci opravdu jediný řešení, pokud není peněz na zbyt, ale do spojky se prostě investovat musí, ta táhne auto, já se snažím pokud nemůžu koupit kvalitní náhradu, sehnat alespoň jetej originál ve slušným stavu, kolikrát se dají koupit dobrý věci. Jinak k instalaci spojky, jenom přehození mě stálo 1500,- tady v Trutnově co jsem se ptal chtěli skoro všude v servisu tuhlke cenu.

Editováno: , autor: olisoft
citovanie predchadzajuceho prispevku
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako bych to psal já... ;) Koupil jsem jednohmotu Valeo, tak snad vydrží, ale vrážet prachy do auta, to se mojí mamině také nelíbí, ani se jí nedivím, montáž stála 3500,- :aggressive: . Chtěl jsem taky nové origo gumové koberečky, protože mi ten přední pořád leze pod spojkový pedál, ale netvářila se... ;)

Editováno: , autor: Viktor X
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako by to bylo u nás, taková kravinka jakou jsou koberečky a hned se koulí očima :) . Já je třeba koupil nové na aukru přímo originál na octavii za 400,- a ve škodovce za ně chtěli 1200,- !!! no nekup to. Vysvětlil jsem to tak ženě a dostal jsem pochvalu jak umím hezky šetřit lol

Editováno: , autor: olisoft
citovanie predchadzajuceho prispevku je ZAKAZANE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Starline nikdy!!! Bratrancův kolega ze servisu jí koupil taky v auto-kelly a po montáži, kterou si dělal sám spojka prostě nefungovala:( Nemohl zařadit..nic.. takže spíš tu Sachs, ty bejvaj nejkvalitnější tady s těch druhovýrob..

A ako si prisiel na to ze Sachs je druhovyroba? :) VW koncernove vozidla pouzivaju z prvovyroby Sach aj LUK spojky, zalezi ktory rok/model, ale je to vsetko prvovyroba (aj ked sa to predava aj mimo siete koncernovych nahradnych dielov) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako by to bylo u nás, taková kravinka jakou jsou koberečky a hned se koulí očima :) . Já je třeba koupil nové na aukru přímo originál na octavii za 400,- a ve škodovce za ně chtěli 1200,- !!! no nekup to. Vysvětlil jsem to tak ženě a dostal jsem pochvalu jak umím hezky šetřit lol

Parchante! ;) To ty`s mi je vyfouknul pod nosem -_- No nevadí, ty "moje" vykulené oči budu šetřit na plech pod motor od bawora :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No u nás doma řešíme věci společně, nehraju si na nějaké macho, které přijde domů, seřve všechny do kuličky ve stylu já vydělávám, tak co vám do toho. teda ne že bych ženě nosil kabelku, ale despotický přístup jsem odsuzoval u svého fotra, tak se snažím to neaplikovat u sebe doma. Ostatně až nebude žena na mateřské, a nebudeme se děsit toho, abych nebyl marod, páč by pak nebylo na splátku hypotéky, jistě mi žena sama ráda zaspolufinancuje nového Supíka:-)

Editováno: , autor: olisoft
citovanie predchadzajuceho prispevku je ZAKAZANE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale do té doby, dodávám, se budu modlit, aby spojka proklouzla jen dvakrát za dva týdny, jak to teď dělá. A propos, zpět ke spojce, netušíte, kolik toho s takto načatou spojkou ještě mohu najet? Mám 220tis. a spojka původní.

Editováno: , autor: olisoft
necituj svoj vlastny prispevok...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...