Přejít na obsah

Probliknutí kontrolek při startování


bartasek

Doporučené příspěvky

Ahoj, mám takovou maličkost. Když startuji, tak mi občas problikne kontrolka ABS a trakce. Může být slabá baterka? (při startování dává 10.6 V)Že by slabá baterka a nebo startér měl velký odběr? Máte někdo tip?nechci jít automaticky do baterky, páč řeším finančně jiné věci. Díkec

jedná se o O1, TDI 81 Kw, rv.2001, km asi 145000

Editováno: , autor: bartasek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

abych to upřesnil. Odemknu auto, zapnu zapalovani, kontrolky se rozsviti (jako airbag, abs, žhavení atd.) Pak to klasicky postupně zhasíná (i ASR a ABS). Ale když začnu startovat, tak se ty kontrolky (ASR, ABS) rozsvítí. Po nastartování opět zhasnou. Tak se to má. Martin

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo taky to teďka pozoruju když je ráno blízko nuly že se mi na chvilku rozsvítí kontrolky a hnedka zhasnou. Dokonce včera mi to nechytlo na první pokus jak bylo doposud zvykem. Asi mrknu na baterku. No jo jak se vlastně dobíjí bezúdržbová baterka ? :help: Není kde otevřít zátky a zkontrolovat elektrolyt. Kdo s tím má zkušenosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...