Přejít na obsah

nove vstreky


ERIKB

Doporučené příspěvky

zdar hoši... mam octaviu 1,9tdi 81kw rv 2002 a mam ju načipovanu zhruba na 140koni a chcel by som vymeniť vstreky...

neviem ma to ešte zmysel dať tie vstreky sprint 754 alebo neake ine aby som ešte zvyšil vykon motora? a ked ich vymenim netreba tam ešte niečo upravovať? myslim softwerove!!! Ma ztym niekto skusenosť? prosim o radu? :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je opacnej postup trochu.Chce to nejdrive dat vstriky a pote chip s nastavenim pro vetsi vstriky.Kdyz das ted vstriky hrozi ze to bude moc kourit a mozna trepat dvouhmota kolem 2000ot kvuli narustu kroutaku..Nejlip dat vstriky a soft dat serii a pote to odladit na ty vstriky... 764mame skladem ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale ma to ešte zmysel meniť tie vstreky?

zvyši sa tym ešte vykon motora? ked ano tak o kolko?

a čo by stali tie vstreky? a ake vstreky su pre toto auto najlepšie z pohladu vykonu?

Kolik máš najeto kilometrů? Pokud více jak 150.000km, tak by výměna trysek byla dobrá už jenom z důvodu údržby.

Montaži větších trysek by se určitě ještě zvýšil výkon, ale s ním i kouřivost.

Fratelli Bosio Sprint 764 přijdou na 4.998,- vč. DPH. Jestliže bys chtěl provést spíš pouze údržbu, tak bych doporučil Sprint 502, které by mimo údržby malinko zvýšily výkon cca o 5 PS. Cena 5.022,-.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Tak chlapi kdo mi ponukne nove vstreky do octavie 1,9tdi 81kw rv2002 a typ motoru ASV nabehanych 150 000 km

a za aku cenu a ake vstreky? tak aby som nemusel upravovať už softwer lebo už je načipovana ta moja octavka.... podotykam

že na slovensko...

a vôbec daju sa stare vstreky neako repasovať ?

Editováno: , autor: ERIKB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak chlapi kdo mi ponukne nove vstreky do octavie 1,9tdi 81kw rv2002 a typ motoru ASV nabehanych 150 000 km

a za aku cenu a ake vstreky? tak aby som nemusel upravovať už softwer lebo už je načipovana ta moja octavka.... podotykam

že na slovensko...

Editováno: , autor: ERIKB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Staré vstřiky repasovat nejde.

Pokud nechceš upravovat soft, budeš tam muset dát trysky jaké tam jsou. To se uvidí až po demontáži.

Je dost 81kW co mají trysky z 66kw.

prosim tě jak to myslýš že 81kW mají trysky z 66kw ?

mám 81kw a mohl bych tam mít vstřiky z 66kw .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pánové ja se vás chci zeptat na takový detailek co mám, při rozjezdu na jedničku s plným plynem mě to zarazí do sedačky, no takový efekt a otáčky vyletí ale někdy mi příde že ten efekt se nedostaví a otáčky nejdou tak rychle nahuru, čím to muže být?? říkám detail, jede jak pila, jop a když jsem zdechl motor a po chvíli asi 3min nastartoval tak to normálně zarazilo do sedačky

ARX, 1,8 turbo rv 10/2001

Editováno: , autor: raob design airbrush
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

mam 81kw motor asv a 145 000km slape v pohode bez problemov a chcem aby to bolo aj nadalej tak... tu citam ze pri 150 000km sa maju menit vstreky... aj ked nikde v servisnych intervaloch som ich vymenu nenasiel co sa stane ak ich necham dalej alebo aky to bude mat vplyv na motor?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná jsi mě špatně pochopil, já tomu předcházím a věci z prevence měním ale běžná praxe je bohužel jiná :angry:

Třeba když se někdo v autorizáku zeptá na výměnu trysek tak mu narvou hned celek vstřikovač jehož cena je x krát vyšší než tryska.

Editováno: , autor: Tomas.cz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vies tomik ja som zastanca klasiky tovarenskej lebo chcem aby mi auto co najviac sluzilo tak moja volba je original trysky 81kw ;) ked budem chciet zvysit vykon tak moja volba bude octavia ll 2.0tdi 103kw lol

Editováno: , autor: rsrsrs
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...