Přejít na obsah
View in the app

A better way to browse. Learn more.

ŠKODA Forum - SKODAHOME.cz

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Doporučené odpovědi

Publikováno

Dnes jsem měnil olej a když jsem sundal kryt motoru tak jsem se podíval na rozvoďák a viděl jsem tam trhliny, je to po ujetí 40tkm normální?

post-717-1223226369_thumb.jpg

post-717-1223226404_thumb.jpg

Tohle není rozvoďák a taky ne řetěz, je to obyč drážkovej řemen na altík, servo a případně klimu.

Tohle nejsou rozvody.To je drážkovej řemen a ten může být původní.

  • Autor

Jo soráč za ty překlepy jsem nějaký unavený, radši ho vyměním

Dnes jsem měnil olej a když jsem sundal kryt motoru tak jsem se podíval na rozvoďák a viděl jsem tam trhliny, je to po ujetí 40tkm normální?

mal by si sa pozriet na hlavnu remenicu klukovky tam ti to vyzera že ti asi pustilo gufero ked už hladaš závady je tam dost bordelu.Olej ti nemizne?

Upraveno od looft

  • Autor

Olej mi nemizí,nedoléval jsem od výměny k výměně nic.

mě taky neubýbal,a gufero bylo v háji. Při výměně rozvodů se udělalo pro jistotu i na vačce a dušička má klid :) ten drážkovej řemen není ještě tolik popraskanej,ale pětistovka za novej kvalitní tě nezabije a budeš mít jistotu že neprdne v nejmíň vhodnou chvíli a vydrží další desetitisíce km

  • Autor

Uvidím pokud bude mizet olej tak to gufero budu řešit během roku,pokud ne tak počkám na rozvody,ten drážkový řemen budu měnit každopádně, nechci aby mě auto nechalo někde ve štychu.

když praskne a nerozbije nic okolo,tak ti to maximálně přestane dobíjet a nepůjde servo. Nechci tě strašit ale kámošovi prdnul u VW transporter,rozmlátil plastový kryt rozvodů a potkalo se mu to. Možná náhoda,ale radši vyměň ;)

jj přesně tak :palec2: žel tuto skutečnost / náhodu / mám už taky za sebou . Od té doby už si na řemen jo dávam bacha . ;)

Upraveno od olisoft
citovanie predchadzajuceho prispevku je ZAKAZANE

Připojte se k diskuzi

Můžete publikovat nyní a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a publikujte s vaším účtem.

Host
Odpovědět na toto téma...

Podobný obsah

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.