Přejít na obsah

Drnčení dveří


SiiD

Doporučené příspěvky

Ahoj, mam problém. Pri jizde mi stále drnči obe prední dvere. Při nerovnostech se to zhorsuje. Problém se vyskytuje u uplně zatažených oken (elektrika), když okna o trosku posunu dolu drnceni prestane. Nemel nekdo stejny problem? Jestli se jedna jen o povolene nejake srouby nebo tak neco.

díky moc

Martin

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

mě to dělá taky, hlavně ve dveřích u spolujezdce, nedávno jsem měnil celou stahovačku, myslel jsem, že se to aspoň trochu zmírní a je to úplně stejný.

Ale co vím od známých, tak octavky jsou rozskřípané obecně skoro všechny. Myslím, že řešení by bylo kompletně rozebrat interiér a vše dotáhnout podložit nebo vypěnit. Ale obávam se, že při stavu některých našich silnic, se to rozskřípá za chvíli zase. R

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě to dělá taky, hlavně ve dveřích u spolujezdce, nedávno jsem měnil celou stahovačku, myslel jsem, že se to aspoň trochu zmírní a je to úplně stejný.

Ale co vím od známých, tak octavky jsou rozskřípané obecně skoro všechny. Myslím, že řešení by bylo kompletně rozebrat interiér a vše dotáhnout podložit nebo vypěnit. Ale obávam se, že při stavu některých našich silnic, se to rozskřípá za chvíli zase. R

Ak myslis vypenit montaznou penou tak to rozhodne nedoporucujem... mohlo by sa ti stat ze by to tie plechy nemuseli zrozchodit :feve:

V pripade ze si myslel molitan, tak ten je dobre pouzit dodatocne, na vytlmenie priestoru pod tapecmi dveri. Kazdopadne najlepsie vysledky dosiahnes pouzitim tlmiaceho materialu... osobne mozem doporucit Sikadamp 630 - vyborny pomer cena vykon :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...