Přejít na obsah

Byli jste na vojne ?


maros

Doporučené příspěvky

Byl jsem u VÚ 6165 v Livníku nad Bečvou -1. spojovací základna. Rukoval jsem v roce 2000. Po přímači mi dali funci kinopromítače - byla to nejlepší zašívárna jakou jsem mohl dostat. Opušťáků jsem měl tolik, že jsem byl skoro 1/4 roku doma. Jinak přímač byl záběr, který mi dal jen lepší fyzičku, jinak akorát ztráta času a peněz v hospodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem sloužil vlasti. 1979-1981. Nástup VÚ 4341 Chomutov. Přijimač VÚ 1738 Třeboň. VÚ 8060 Zhůří. Pak 23 měsíců vidová hláska Horní Vltavice jako pozorovatel. Šumava. Super vojna. A aby toho nebylo málo, tak v roce 1987 a 1989 měsíční vojenské cvičení u chemiků v Liberci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...
Byl jsem 3 měsíce ve Velké Hleďsebi u Mariánských lázní, zbytek potom u 8280 Prostějov.

...tiež 8280 Prostejov roku 1990 a sranda bola ked som zistil že major roty je tiež zo Slovenska a este k tomu aj z jedneho mesta :-) NZ!!!

No ale prd mi to bolo platne :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...