Přejít na obsah

Díly z faceliftu


ferda25

Doporučené příspěvky

Ja sem netusil, ze auto musi mit vzadu odrazky... A poradne jsem si ani nikdy nevsiml ze zadni svetla moji OII maji odrazku prave v podobe toho absentujiciho cerveneho prouzku u novych lamp... Nicmene policajti by asi na takovou vec neprisli pri silnicni kontrole, takze toho bych se nebal ze dostanes pokudu za to ze ti chybi odrazky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě by zajímal ten USB adaptér, nemáte někdo tucha, jak to vypadá, resp co to stojí a s čím si to rozumí?? Údajně to umí předFL columba, takže teoreticky by to mohlo umět aji blbej Stream, ale těžko říct. Zas na druhou stranu když sem se kdysi vrtal v Etce, tak mi tam pořád vyskakoval nějakej bazmek za 5k, což taky není zrovna málo, chtělo by to přesnější info co je potřeba, co to umí a kolik to koštuje :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Je to, předpokládám z Elegance před FL - černá látka (L&K má kůži, nebo se pletu?). Kupoval jsem na vrakáči komplet z cca 6 nebo 7 dílů vč. výdechů ventilace dozadu, docela porod to na tom vrakáči všechno najít. Nicméně povedlo se, nic nechybělo a páslo to tam jako prdel na hrnec. Bohužel nafocené to nemám, foto můžu dodat tak za 14 dní, protože jsem měl tu smůlu a včera jsem mojí blbostí a chybou nedobrzdil a auto je tak v servise :angry: Pak nafotím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zdarec. Dotáhl už někdo do konce tu předělávku přední masky z OII face na OII? Sedí to teda vůbec nepřekáží dole ten původní nárazník a ta páčka otevírání kapoty? Pokud někdo máte nějaké foto nahoďte pls. a pokud už to tu někde je tak mně nasměrujte nemůžu nic najít dikes. :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě by zajímal ten USB adaptér, nemáte někdo tucha, jak to vypadá, resp co to stojí a s čím si to rozumí?? Údajně to umí předFL columba, takže teoreticky by to mohlo umět aji blbej Stream, ale těžko říct. Zas na druhou stranu když sem se kdysi vrtal v Etce, tak mi tam pořád vyskakoval nějakej bazmek za 5k, což taky není zrovna málo, chtělo by to přesnější info co je potřeba, co to umí a kolik to koštuje :help:

zkus www.skodateile.cz. Myslím, že tam to mají. 3300Kč. (5kKč to opravdu normálně stojí) Ještě je k tomu potřeba propojovací kabel asi za 440Kč. (USB)

Osobně si myslím, že je to o ničem. Columbus MP3 přehrává a vejde se jich tam hafo. Když to nestačí tak se dá vyměnit HDD za větší.

Editováno: , autor: j0ska
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec. Dotáhl už někdo do konce tu předělávku přední masky z OII face na OII? Sedí to teda vůbec nepřekáží dole ten původní nárazník a ta páčka otevírání kapoty? Pokud někdo máte nějaké foto nahoďte pls. a pokud už to tu někde je tak mně nasměrujte nemůžu nic najít dikes. :help:

uz to niekto ma na striebornej RS, ale nevyzera to dobre...ta dolna spara je nerovnomerne hruba :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...