Přejít na obsah

STK a netěsnost motoru a převodovky


r.jonak

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny chytré hlavy a šikovné české ručičky.

Mám zásadní problém.

Teď jsem byl v pátek u nás na STK. Nebudu psát celou mašinérii, jen v rychlosti.

Nejdřív člověk vjede nad jámu. Tam to začalo. Technik pod to vlezl a hned mi počal ukazovat jak mám vanu od oleje (lépe řečeno jen část vany), ale poté usoudil, že to teče odjinud, protože kapky oleje byly i na řemenici. Takže nevíte, kde by to mohlo téct? Dal bych to pak někam přetěsnit, ale chci to dát opravit s vědomím kde to je - hlavně kvůli ceně a možná bych si dopředu objednal nějaké to těsnění a dal to opravit ke kamarádovi.

Další věc, která tedy nebyla důvodem vyhození, ale je třeba ji odstranit, se ukázala na brzdném válci. Na pravém předním kole mu to ukazovalo nějaký neplechy. Ptal se, jestli to nemá ASR nebo ESP, protože to kolo brzdilo jinak, dle ručičky na přístroji. Ale prý to brzdí a ABS to není, protože to by jinak furt svítilo a nezhaslo by.

Děkuji vám moc za pomoc a rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau.

Dík za radu. Nevis kolik to gufero stoji a jak je to pracné? Náhodou číslo dílu nemáš? Ty kotouče budu měnit i s destičkami a možná dám i silenblok.

Editováno: , autor: olisoft
citovanie predchadzajuceho prispevku je ZAKAZANE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na netu jsem narazil na několik druhů.

těsnící kroužek hřídele - XS 038103085E - 117 Kč s DPH

těsnící kroužek hřídele - ORIGINÁL - XS 054115147B - 248 Kč s DPH

těsnící kroužek hřídele FEBI - FB 02085 - 173 Kč s DPH

těsnící kroužek hřídele VICTOR REINZ - VR 81-24292-10 - 148 Kč s DPH

těsnící kroužek hřídele VICTOR REINZ - VR 81-34366-00 - 419 Kč s DPH

Všechny výše napsané věci jsem čerpal ze stránek: http://www.e-cat.cz

Tak co mám zvolit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...