Přejít na obsah

POLICEJNI SKODY OCTAVIE V NOVEM POLEPENI


PETAHEY

Doporučené příspěvky

k tý prádelně...

Mám takovej dojem že ta dodávka nemá stejnou barvu "policie ČR" krom toho, nemá nápis POLICIE, nemá reflexní proužky, ale jen barevné a neodpovídá přesně jejich rozměrama a poměrama stran včetně mezer mezi barevnými poli.

U soudu, nebo tak by to byl určitě silnej argument...

Pokud nepoužijou nápis policie a znak, tak si myslím, že je to silně nenapadnutelné...

Nicméně, je fakt, že jako recese je to možná dobrý... ale ty kidy okolo a nápad o provedení celé flotili v tomto profilu... to už je podle mně moc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
V zákoně je, že to nesmí být zaměnitelné s vozy Policie, což tohle je...

Je to švejkovina, typická pro českého člověka ...

I kdyby ten chlápek musel teď všechna auta přemalovat do jiné barvy, o reklamu své firmy má postaráno.

A co se týče těch našich soudů, trochu lepší právník to u soudu rozcupuje a Policie zase ostrouhá, holt to je ten náš hroznej banánistán :(

Je mi z toho zle ... :ble

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tomu nějak nerozumim! Prosím o vysvětlení.Vždyt ted už jezdí mraky Octávek II a to se jako budou ztahovat nebo jak tomu mám rozumnět???

Ne ne. bavíme se o policejních autech. Jednalo se o to, zda budou cajti jezdit i v policejních octavkách po face nebo ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...
  • o 1 měsíc později...

Mas pravdu,feldy nejezdi vubec a f2 jsem taky nevidel.. i kdyz v Opave meli civilni f1 s bradavici a asi pred mesicem ji zrusili a v Krnove taky,tam nabrali pri honicce 2 lidi na prechodu... Tak si ted davam majzla a cekam s cim vyjedou protoze obe byli na totalku. Mozna prekvapi a dostanou f2?? Nebo spis nejakou o1-2...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...