Přejít na obsah

Neorigo rádio za origo...


Doporučené příspěvky

Zdravím, mám uplně opačný problém než všichni ostatní v threadech tady, a sice - potřebuju vyměnit neoriginání rádio (nějaký penisonic:D) za origo (stream). Neorigo mám v autě už od začátku a nevím co všechno musím vyndat/vyměnit/nakódovat abych tam toho streama mohl dát. Řekne mi někdo jak na to? Nevím hlavně jak to bude s kabeláží (vytáhnu redukci a ?), bude sedět rámeček kolem rádia a klimy? A celkově jak to zprovoznit...díky za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mělo by stačit odpojit neorigo rádio a redukci. Jestli to neorigo rádio připojovali lidi.

Ta redukce je docela drahá. Stojí přes tisícovku, takže tam být nemusí a nějaký debil to mohl ustřihnout a napájet.

Já tam měl ještě od pojistkovky vytažené napájení k anténě nebo kam. Nevím proč tam bylo.

Stream tam připojíš jedním konektorem + anténní konektor. Zadáš PIN rádia a mělo by to fungovat.

Příprava na rádio je v každé octavii.

Rámeček na neoriginál nepasuje kolem Streamu. Pod klasickým 1DIN rádiem je ještě přihrádka. Tu vyhodíš taky.

Takže co asi budeš potřebovat: rámeček kolem rádia a možná 4 šroubky na přišroubování rádia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok, díky moc za rady. Seženu rámeček a jdu na to ... osobně doufám že tam ta redukce je, protože jestli to je naletovaný, tak se z toho asi podělám :D

Edit: Btw nemáte někdo rámeček na klikamatic :D, v chrompaketu se asi nedělal, co?

Editováno: , autor: sidoniuz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...