Přejít na obsah

kodování ESP


Majk

Doporučené příspěvky

Zdravím, nechci zakládat nové téma.

na autě mi měnili abs jednotku (i s ESP) 6R0 907 379E a po výměně řekli, ať si zajedu do škodovky to nakódovat. Tak jsem si dohledal na netu nějaké kódy a nakódoval sám, přizpůsobil vše, kontrolky zhasly a zdálo se být vše ok. Po ujetí cca 10km se to všechno rožne znova,po otočení klíčku to 3x zapípá, rožne se ESP, ABS a bliká kontrolka ruční brzdy. Chyby jsem smazal, všechno zhasne a zase po cca 10km se rozsvítí znova. Přidávám výpis chyb. 

Jinak všechno jsem několikrát kontroloval, pojistku jsem dával novou, procházel pojistky u baterky, vydělal očistil prostříkal kontoxem.

Vím, že mně tam úřaduje kuna v motoru, ale nikde jsem kabely poničené nenašel. Prošel jsem už plno fór a příspěvků, ale už fakt nevím a jsem zoufalý. 

V příloze fotky výpisu.

VAG mi píše první chybu napájecí napětí, tak si říkám, že by někde špatné ukostření, ale moc nevím, kde hledat.

Neporadí někdo zkušený nebo nějaký nápad, co by to mohlo dělat nebo někoho šikovného v okolí Blanska, Boskovic popř. Brna.

Moc díky.

abs 1.jpg

abs 2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...