Přejít na obsah

Po 10 min se rozviti ESP a otacky jdou max. do 3000


crystalek

Doporučené příspěvky

Tohle tema jsem jiz zakladal na elektroinstalace ale uvedomyl jsem si ze to patri spis vice do motoru!

Potreboval bych pomoct koupil jsem si pred 2 měsíci skoda fabia 1.4 16V v kombiku a vcera pri ceste do prace po 10 minutach jizdy se mi rozsvitilo ESP a otackomer me nepusti nad 3000 otacek .Hledal jsem snad vsude ale nic podobneho jsem na internetu nenasel.Dneska jsem zkusil znovu nastartovat a nic nesviti jako by autu nic nebylo. Znovu po cca 10km. znovu se rozsvitilo ESP zkousel jsem ho vypnout ale vubec nereagovalo stale sviti...

A znovu otackomer me nepusti nad 3000 ot.min vzdy pokud chci prekrocit 3000 ot.otackomer spadne ale jede to

Muzete mi nekdo poradit ?Alespon naznak cim by to mohlo byt? dekuji za odpoved!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle tema jsem jiz zakladal na elektroinstalace ale uvedomyl jsem si ze to patri spis vice do motoru!

Potreboval bych pomoct koupil jsem si pred 2 měsíci skoda fabia 1.4 16V v kombiku a vcera pri ceste do prace po 10 minutach jizdy se mi rozsvitilo ESP a otackomer me nepusti nad 3000 otacek .Hledal jsem snad vsude ale nic podobneho jsem na internetu nenasel.Dneska jsem zkusil znovu nastartovat a nic nesviti jako by autu nic nebylo. Znovu po cca 10km. znovu se rozsvitilo ESP zkousel jsem ho vypnout ale vubec nereagovalo stale sviti...

A znovu otackomer me nepusti nad 3000 ot.min vzdy pokud chci prekrocit 3000 ot.otackomer spadne ale jede to

Muzete mi nekdo poradit ?Alespon naznak cim by to mohlo byt? dekuji za odpoved!!

Tento isty problem som mal nedavno.Po cca 10 minutach skublo otackomerom a motor sa prepol do nudzovero rezimu.Tiez max. do 3000 otacok,len s tym rozdielom,ze mne sa rozsvecovala kontrolka emisii.Bolo to sposobeme vadnym snimacom otacok motora.Mam Fabiu 1,4 16V.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předem se omlouvám adminovi protože píši do obou třech lollol (EPS,EPC-ESP)tu první zkratku neznám lol

Teď vážně.... :)

Tenhle problém jsem měl od doby co jsem koupil auto a vyřešilo se to až po roce.Kontorolka ESP je to samé jako ASR.a při téhle závadě se mi rozsvítilo ještě EPC.

projev stejný jako píšeš.

Pod dlouhém bádání ve škodovce výměně plynového pedálu,spínače brzd,řj ABS a Xdnech bez auta.... mi na mou vlastní žádost updatovali softvare v řj.motoru....a je po problému :palec2: naštěstí bylo auto v záruce takže jsem nic neplatil :)

jo a ještě dodám že mi to dělalo za vlhka a deště....ještě jsme ve škodovce rozebrali oddělovací prostor a zkontrolovali zde veškeré svorkovnice,pak i v motor.prostoru a štekr na ECU.Doufám že ti tohle pomůže a ještě dodám že s tím softem mi poradil "BUBI" za čož jsem mu do dnes moc vděčný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...