Přejít na obsah

Jak dostat anténu z supa II do octavia II combi


uza

Doporučené příspěvky

Tak se mi dostala do ruk krásná anténa ze supa II a hrozně bych ji chtěl dostat na svou octavia II combi je však problém že nejsou stejné koncovky jako u napojení antény u OII.Přemyšleli jsme jak to napojit a napadlo nás jedině ořezat z původní kabeláže v autě konektory a dát nové koncovky ale bojím se toho aby to pak nemělo nějaký nějaké mušky nenapadá vás prosím někoho jak to vyřešit?

Případně mám i jednu kdo by měl zájem:-) Nebo pokud někdo máte řešení nabídnu ji jako odměnu .Děkuji předem všem.

post-1340-1224836934_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koukam, z fotky to vypada na konektory fakra, ktery se v O2 pri originalni antene normalne pouzivaji. Nevim presne, zda v casti u anteny, ale v casti u radia urcite. Pokud je tam ty nemas, tak bud ustrihnes kabel a vymenis konektor, príp. pokud nechces strihat kabel, vymenis cely anteni svod. Jeste je moznost sehnat redukci na stualarm.cz, pokud zrovna tuhle delaji...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já jsem uvažoval stejně ale ty konektory jsou opravdu stejné jen u rádia vzadu jsou jine .Co se tyka výměny komplet kabeláže tak mi ji nikdo nedokáže zatím sehnat a stualarm ten přechod nema:-( Stříhat jsem to zatím nechtel protože kamoš ze škodovky mi říkal že to bude zrovna jako odporový kabel a mohlo by to hazet chyby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych si sehnal nějaké podobné antenní konektory a do těch bych to znovu zapojil.

Vytvoříš tím stejné spojení jako předtím a hlavně antení konektory jsou většinou stíněné. ;)

Když to opravdu spojíš, třeba letováním hrozí, že si tam uděláš třeba malí dipol. I když jak hodně to ovlivní kvalitu příjmum, je opravdu na potázanou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

ahoj,chci taky vyměnit klasickou GPS anténu za GPS anténu ze sup:II,ale stará má ještě jeden drát navíc ...co s tím?ta kovová část je GPS příjem a ta šedá je FM příjem? a co ta černá? když předělám konektory ze staré anteny na novou kovová část na tu fijalovou a šedá na tu bílou tak to asi nepojede že? předem děkuju za radu...

post-18606-1260094153_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Já jsem to vyřešil uplně jinak...

měl jsem tu starou anténu na OII, jenže ta se neustále v myčce láme... tak odešla znovu

rozebral jsem tu novou i tu starou a normálně jsem ty kablíky včetně konektorů z té staré přepájel do té nové....... a je to...

je to rozhodně míň práce než předělávat ty kabelový svazky....

jinak daj se ucvaknout ty fakry a nacvaknout tam ty konektory co má stará OII dají se běžně koupit......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...